Довбик з передачі Циганкова забив за "Жирону" у переможному матчі проти "Барселони"

Довбик з передачі Циганкова забив за © Getty Images
Українці організували перше взяття воріт у поєдинку.

Український форвард "Жирони" Артем Довбик відзначився забитим голом у виїзному матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії проти "Барселони".

Українець відкрив рахунок у поєдинку на 12-й хвилині, а асистував нападнику український півзахисник Віктор Циганков.

Циганков після розрізної передачі з глибини отримав м'яч на правому фланзі, прострілив на Довбика, а форвард від стійки відправив круглого в сітку.

Відео голу Довбика можна подивитися тут.

Довбик провів на полі 73 хвилини, а Циганкова було замінено через п'ять хвилин. Сам поєдинок завершився сенсаційною перемогою "Жирони" на виїзді з рахунком 4:2.

Таким чином, "Жирона" обійшла "Реал" і знову вийшла на перше місце у турнірній таблиці Прімери. "Барса" знаходиться на четвертому рядку.

У нинішньому сезоні Циганков зіграв 16 матчів за "Жирону" у всіх турнірах, в яких забив три голи і віддав три результативні передачі. На рахунку Довбика вісім голів та шість асистів у 15 матчах за іспанську команду.

Раніше повідомлялося про те, що "Жирона" на заміну Циганкову шукає ще одного українця.