"Донбас" перервав серію невдач, впевнено здобувши перемогу над "Динамо" у Мінську © pressball.by
Підопічні Андрія Назарова спромоглися здобути першу перемогу у трьох останніх матчах. У найближчі 10 днів донеччанам доведеться провести ще три виїзні матчі з сильними суперниками.

Донецький "Донбас" здобув чергову виїзну перемогу у чемпіонаті Континентальної хокейної ліги: підопічні Андрія Назарова обіграли у Мінську місцеве "Динамо" 4:2, перервавши двоматчеву програшну серію.

В активі українського клубу - п'ять гостьових перемог у семи матчах.

Завдяки успіху в Мінську донеччани піднялися на 5-те місце у турнірній таблиці Західної конференції. Наступний матч своєї виїзної серії українці проведуть 17 жовтня проти "Торпедо" з Нижнього Новгорода.

Мінський поєдинок розпочався не за сценарієм "Донбасу" - українці пропустили вже на другій хвилині зустрічі. Однак незабаром п'ятірка Руслана Федотенка зуміла внести перелом у гру - відзначившись двічі, він вивів "червоно-чорних" уперед. Відзначимо, що в ці хвилини хорошими діями відзначився словацький голкіпер Ян Лацо, який вже давно не виходив на лід.

Після перерви донеччанам вдалося закріпити свою перевагу - відзначилася четверта ланка, що складається з українців - Роман Благой - Сергій Варламов - Олександр Торяник. Саме силовий форвард Торяник забив третю шайбу у ворота мінчан: майже 2-метровий гравець обіграв суперника "один в один" і точно кинув, вже у другому своєму матчі у светрі "Донбасу", відзначившись голом. Ну а переможну крапку у матчі ще у другому періоді поставив Ренді Робітайл, реалізувавши вихід "1 у 0" у меншості.

"Динамо" (Мінськ) - "Донбас" (Донецьк) - 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)

Шайби: 1:0. Мелешко (Стась, Міч) - 01:09, 1:1. Вілсон (Віртанен, Подхрадскі) -06:21-4х4, 1:2. Федотенко (Віртанен) - 14:10, 1:3. Торяник (Благой, Варламов) - 23:12, 1:4. Робітайл (Кашпар) - 32:47-мен., 2:4. Мелешко (Калюжний, Горошко) - 52:59.

"Динамо" Мн: 35.Лаланд. 89.Горошко - 25.Країчек, 43.Сурові - 17.Калюжний - 22.Іргл, 12.Філічкін - 7.Міч, 16.Платт - 29.Крістек - 28.Матерухін, 8.Шинкевич - 70.Казнадей, 19.Мелешко - 23.Стась - 27.Єфіменко, 15.Дадонов - 77.Кітаров - 71.Павлович.

"Донбас": 50.Лацо. 5.Вілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов 14.Недорост - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен, 27.Коларж - 51.Разін, 95.Морозов - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 24.Благой - 44.Варламов - 88.Торяник, 4.Сільницький.

Кидки: 29 - 38

Штраф: 8 - 8.

Зазначимо, що в інших матчах свою 8-матчеву переможну серію перервав "Медвешчак", який поступився у серії булітів "Спартаку" 2:3. Продовжило перемагати московське "Динамо" - команда Костянтина Касянчука обіграла на виїзді "Автомобіліст" 2:4.