"Динамо" було складним суперником, особливо в першому таймі - Ребров

Сергій Ребров
Український тренер "Ференцвароша" задоволений результатом гри.

Головний тренер "Ференцвароша" Сергій Ребров прокоментував нічию з "Динамо" у 2-му турі ЛЧ (2:2).

"У мене трохи пропав голос. Ми можемо бути задоволені. Хоч і програли перший тайм, у другому нам вдалося виправити ситуацію. Гол Нгуена дав важливий імпульс. Кожен може бути задоволений одним очком.

Нам було складно, оскільки у багатьох наших гравців немає досвіду виступів у ЛЧ, на відміну від гравців "Динамо". Кияни були складним суперником, особливо в першому таймі. У другій половині нам вдалося виправити свої помилки, зіграти агресивно та правильно контролювати м'яч.

Ми продовжували атакувати та тиснути навіть після наших голів. Це було важливо, щоб заробити очки. Цей матч був дуже важливий для обох команд. Радий, що мої гравці зрозуміли - я очікую змін в другому таймі. Наш перший гол нам допоміг. Ключовим стало те, що ми змогли по-іншому проявити себе в другому таймі ", - сказав Ребров.

У третьому турі 4 листопада "Динамо" в Іспанії зустрінеться з каталонською "Барселоною".

"Ференцварош" - "Динамо" 2:2: ключові моменти матчу, відео голів.