"Динамо" повинно було вигравати в матчі з "Ференцварошем" - Луческу

Луческу похвалив Реброва за роботу в угорському клубі © Динамо Киев от Шурика
Наставник киян вважає, що перший гол гостей надав їм сміливості.

Головний тренер "Динамо" Мірча Луческу поділився думками після матчу 2-го туру ЛЧ проти "Ференцвароша" (2:2).

"Видався, можна сказати, дивний матч. Ми домінували, особливо в першому таймі. І в другому таймі ми мали кілька можливостей, щоб збільшити рахунок, але, на жаль, цього не зробили. Потім ми пропустили гол, який надав сміливості супернику.

І, звичайно, видалення Сидорчука порушило наші плани. Наші оборонні редути без одного гравця стали вже не так надійні, і ми пропустили другий гол. Думаю, що там був фол на нашому гравцеві.

Суперники почали атакувати великими силами, чинили на нас тиск. І забили другий гол. Здалося, що з порушенням правил. Складно зараз щось говорити, потрібно переглянути запис ", - сказав Луческу на прес-конференції після матчу.

"Ференцварош"? Команда хороша, зібрана з гравців зі всієї Європи, з хороших клубів. У складі багато легіонерів, придбаних за хороші гроші. Сергій Ребров виконав тут гарну роботу і створив дієздатну команду. Але моя думка - ми повинні були вигравати в цьому матчі ".

У третьому турі 4 листопада "Динамо" в Іспанії зустрінеться з каталонською "Барселоною".

"Ференцварош" - "Динамо" 2:2: ключові моменти матчу, відео голів.