"Динамо" в меншості втратило перемогу над "Ференцварошем" Реброва в Лізі чемпіонів

"Динамо" не зуміло здобути три очки
Кияни пропустили на останніх хвилинах.

28 жовтня в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Динамо" на виїзді в Будапешті на стадіоні "Групама" зустрічалося з угорським "Ференцварошем".

Гру у "Динамо" пропускали основні футболісти Георгій Бущан і Віталій Миколенко, які здали позитивні тести на коронавірус, а в складі угорців з перших хвилин вийшли українці Зубков і Харатін.

Також зустріч була цікава протистоянням нового коуча "біло-синіх" Мірчі Луческу і українського наставника "Ференцвароша" Сергія Реброва, який є легендарним ексгравцем і екстренером київського клубу.

Перший тайм пройшов повністю під контролем "Динамо", яке двічі забило зусиллями Циганкова і де Пени. У другому таймі угорці відіграли один м'яч, але кияни продовжували спокійно утримувати перевагу.

Все змінилося з видаленням Сидорчука в кінцівці зустрічі. Господарі побігли відіграватися і зуміли це зробити на 90-й хвилині.

Таким чином, матч завершився нічиєю 2:2, а команди набрали свої перші очки в цій ЛЧ.

"Ференцварош" - Динамо "- 2:2

Голи: Нгуен, 59, Болі, 90 - Циганков, 28 (з пенальті), де Пена, 41.

"Ференцварош": Дібус, Ловренчіч (Ботка, 86), Блажіч, Ковачевич (Двалі, 86), Хайстер, Сомаліа, Шигер (Мак, 73), Харатін (Лайдуні, 65), Зубков, Ісаел (Болі, 73), Нгуен .

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Забарний, Попов, Караваєв, Сидорчук, Циганков (Родрігес, 90+3), Шапаренко (Белуце, 89), Буяльський (Гармаш, 82), Де Пена, Супряга (Вербич, 89).

Попередження: Сомаліа, Хайстер, Харатін, Лайдуні, Нгуен - Сидорчук, Буяльський.

Вилучення: Сидорчук, 86 (повторне попередження).

Нагадаємо, в першому турі обидві команди зазнали поразки. Кияни вдома програли "Ювентусу" (0:2), а "Ференцварош" на "Камп Ноу" розгромно поступився "Барселоні" (1:5).

У третьому турі 4 листопада "Динамо" в Іспанії зустрінеться з каталонською "Барселоною".

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" не поступився "Інтеру" в матчі Ліги чемпіонів.