"Чорноморець" програє в Молдові, але проходить у наступний раунд кваліфікації Ліги Європи

"Чорноморець" програє в Молдові, але проходить у наступний раунд кваліфікації Ліги Європи Олексій Гай приніс одеситам вихід у наступний раунд Ліги Європи © bigbord.net
Поразка від "Дачії" не завадила одеситам кваліфікуватися у третій відбірковий раунд євротурніру.

Одеський "Чорноморець" програв на виїзді "Дачії" з Кишинева 1:2, однак завдяки домашній перемозі в два м'ячі пройшли до наступного раунду змагань.

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи одесити зустрінуться з сербською "Црвеною Зіркою".

У Кишинів "Чорноморець" відправлявся з завданням перемогти і пройти в наступний етап відбору євротурніру. Природно, ніхто не відміняв завдання набирати очки в рейтинг українських клубів. Саме такий настрій міг допомогти "чорно-синім" уникнути будь-яких проблем з менш майстерною командою.

Початок зустрічі пройшов під диктовку гостей і цілком логічно, що в середині тайму саме одесити відкрили рахунок: Олексій Гай підтвердив статус зоряного новачка команди і відзначився другим м'ячем у розіграші Ліги Європи.

Проте потім "Чорноморець" наче підмінили - все почалося з пропущеного гола "в роздягальню" наприкінці першого тайму - 1:1. А тиск, організований молдавським клубом у другому таймі вилився в забитий ще один гол у ворота Безотосного. Поступово суперники почали діяти на відкритих курсах, і в такій грі більшого успіху досяг "Чорноморець". Принаймні, одесити більше не пропустили і зуміли оформити вихід до третього кваліфікаційного раунду.

"Дачія" (Молдова) - "Чорноморець" (Україна) - 2:1 (1:1)

Голи: Орловський, 45+3, Орбу, 64 - Гай, 26

"Дачія": Матюгін, Огада, Орловський (Павлов, 50), Ілеску, Посмак, Соппо, Орбу (Одия, 76), Михайлов, Кркотич, Столеру (Барахоєв, 63), Овсянніков

"Чорноморець": Безотосний, Кутас, Бергер, Фонтанелло, Сантана, Гай (Валєєв, 75), Бобко, Рієра (Бакай, 46), Антонов, Джедже, Самодін (Діденко, 68).

Попередження: Орловський, Овсянніков, Барахоєв - Сантана, Джедже, Кутас.

Перший матч - 0:2.

Відзначимо, що донецький "Металург" у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи зіграє з переможцем пари "Кукес" (Албанія) - "Сараєво" (Боснія-Герцоговина). У першій зустрічі була зафіксована перемога албанців 3:2. !zn