Богдан Бондаренко не залишив жодного шансу суперникам на ЧС з легкої атлетики

Богдан Бондаренко не залишив жодного шансу суперникам на ЧС з легкої атлетики Бондаренко виграв чемпіонат світу © iaaf.org
Український стрибун у висоту продовжив успішний сезон завоюванням золота світового форуму в Москві. Ольга Саладуха виграла бронзу у секторі для потрійного стрибка.

Українець Богдан Бондаренко виграв чемпіонат світу з легкої атлетики, який цими днями проходить в Москві. 23-річний харків'янин не залишив жодного шансу
суперникам у секторі для стрибків у висоту, взявши 2.41 м і встановивши новий рекорд світових чемпіонатів.

У потрійному стрибку Ольга Саладуха не зуміла захистити титул чемпіона світу і в підсумку задовольнялася бронзовою нагородою. Її спроба на 14.65 м виявилася слабшою, ніж в
кваліфікації, де вона стрибнула 14.69.

Таким чином, в активі української збірної - 3 медалі ЧС. Нагадаємо, раніше українська семиборка Ганна Мельниченко також заовоювала золоту нагороду чемпіонату світу.

Бондаренко чітко йшов по турнірній дистанції, пропускав незначущі для нього висоти. Українець взяв 2.29 м, 2.35 м з перших спроб, тоді коли його конкуренти використовували для цього всі допустимі виходи в сектор. Срібний призер ОІ в Лондоні Ерік Кайнард вибув на позначці 2.35 м, так само як і росіяни Іван Ухов і Олександр Шустов. Фатальною висотою для канадця Дерека Друэна стала 2.38 м, а катарець Мутаз Барші не зміг взяти ні 2.41 (з однієї спроби), ні, природно, 2.44.

Бондаренко витратив для чемпіонського стрибка дві спроби - 2.41. Це був рекорд чемпіонату світу, проте Бондаренко спробував встановити світове досягнення. Але, на жаль, поки стрибок на 2.46 му йому не підкорився.

Зазначимо, що на дистанції 400 м з/б українки Ганна Тітімець, Анна Ярощук фінішували відповідно 4-ю і 6-ю у фінальному забігу. А Марія Ремінь пробилася у фінал на 200-метрівці з 6-м часом (22,70 с). Фінал на цій дистанції відбудеться 16 серпня у вечірню сесію. !zn