Про алюмінієві радіатори, у народі іменовані батареями центрального опалення, що вже більше десяти років випускають завод «Більшовик» і ТОВ «Прес», знають багато будівельних фірм і спеціалісти-сантехніки. Ними обладнано багато крупних об’єктів, серед яких реконструйований залізничний вокзал у Києві, у Чернігові, столичний театр ім.І.Франка. На відміну від західних, вітчизняні радіатори придатні для будь-яких систем опалення житлових помешкань (робочий тиск 18 атм), не потребують спеціальної підготовки води — очищення, зниження кислотності чи лужності. Саме через неочищену воду частіше за все і «летять» закордонні радіатори, буквально за кілька років «заростаючи» зсередини вапняним нальотом. Більше того, термін служби «більшовицьких» радіаторів — 30—40 років.
Оригінальність конструкції такого радіатора в тому, що він складається з міцної і стійкої до корозії сталевої труби — каркаса, що зовні оребрено високоякісним алюмінієвим сплавом. При цьому утворюється монолітне з’єднання, котре відповідає вимогам найвибагливішого дизайнера. Конструкція зроблена таким чином, що повністю виключається можливість будь-якогось контакту алюмінію з водою, а сам металевий каркас зсередини оброблено спеціальним антикорозійним захистом — тому радіатор не «по зубах» корозії. Стійка система і проти різких стрибків тиску, який не так уже рідко зустрічається в наших будинках і що з труднощами витримують «іноземці».
Зручні такі радіатори при транспортуванні, оскільки у них відносно низька вага. А завдяки невеликій масі й обсягу води в приладі, система дуже швидко стає до робочого ладу. Ця ж особливість дозволяє розрахувати температуру в квартирі або приватному особняку, зробивши її комфортною в будь-яку пору року, навіть у найлютішу холоднечу.