Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов жорстко розкритикував будь-які спроби будувати на Пейзажній алеї, повідомляє прес-служба КМДА.
За словами Попова, Київська міська держадміністрація разом з небайдужими киянами і громадськими організаціями стане на захист Пейзажної алеї від забудовників.
«Спроба знищити сквер на Пейзажній алеї - це варварське посягання на духовне і культурне надбання нашого міста. Ми разом з громадськістю зробимо все можливе, щоб не допустити цієї забудови», - зазначив глава КМДА.
Нагадаємо, 13 березня, Вищий адміністративний суд скасував рішення Апеляційного адмінсуду про заборону будівництва на Пейзажній алеї.
На захист Пейзажної алеї вже виступили ряд політичних і громадських діячів. Зокрема, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав депутатів прийняти рішення про вилучення у МЗС скандальної земельної ділянки. !zn
Читайте також:
Кличко хоче створити у Київраді комісію з порятунку Пейзажної алеї
Попов пообіцяв побудувати велодоріжки і їздити на велосипеді
На Пейзажній алеї у Києві варварськи знищено скульптуру Маленького принца (фото)
Топ-20 культурних скандалів Києва 2011
Попов пообіцяв захищати Пейзажну алею разом з киянами
14 березня, 2012, 11:58
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
