Канадські хокеїстки знову здобули золото Ігор у класичному протистоянні з Америкою © rationallibertariancorner.com
Ще буквально за хвилину до завершення третього періоду збірна США вела у рахунку, однак канадки не тільки зуміли перевести гру в овертайм, але і незабаром закинули вирішальну переможну шайбу.

Жіноча збірна Канади здобула перемогу 3:2 над США у фіналі жіночого олімпійського хокейного турніру в Сочі.

Цікаво, що ще за 5 хвилин до кінця американки вели з рахунком 2:0, але канадські хокеїстки, у черговий раз вистоявши в меншості, скористалися видаленням суперника і встигли зрівняти рахунок, випустивши шостого гравця замість воротаря за 55 секунд до сирени. А в овертаймі шайба Мері-Філіп Пулен принесла збірній Канади перемогу - 3:2.

Примітно, що на стадії групового етапу канадки обіграли принципового суперника з тим самим рахунком. І ось, в так званому фіналі жіночого Кубку Стенлі "кленові листки" знову виявилися сильнішими.

Канадські хокеїстки перемагають на четвертих Іграх поспіль. Лише перший розіграш золота у цій дисципліні у Нагано-1998 залишився за командою США.

Примітно, що перед грою президент США Барак Обама і прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер посперечалися на результат зустрічей збірних двох країн у жіночому і чоловічому хокейних турнірах Ігор. За умовами парі, Обама винен Харперу ящик пива. Матч ж чоловічого півфіналу відбудеться 21 лютого. Американська преса вже рясніє заголовками на кшталт: "Хлопці, тепер ваш вихід".

Зазначимо, що бронзові нагороди жіночого хокейного турніру завоювали швейцарки: у драматичному матчі за третє місце вони обіграли шведок 4:3. !zn