Канадці продовжують брати медалі в екстремальних дисциплінах на Олімпіаді

Канадці продовжують брати медалі в екстремальних дисциплінах на Олімпіаді Дара Хоуелл (ліворуч) виграла змагання слоупстайлістов-лижників © The Canadian Press
Слідом за кількома нагородами, здобутими у сноуборді і могулі, канадські спортсмени підкорили Сочі і в лижному слоупстайлі.

Канадка Дара Хоуелл стала переможницею жіночих змагань з лижного слоупстайлу на Іграх у Сочі.

Компанію на олімпійському подіумі їй склали американка Девін Логан і співвітчизниця Кім Ламарр.

У кращій з двох фінальних спроб переможниця отримала від суддів 94,20 бала. Виступ Логан арбітри оцінили у 85,40 бала, а Ламарр для бронзи вистачило 85,00.

Черговий успіх представниць Країни кленового листа зміцнив лідерство Канади у загальнокомандному заліку Олімпіади. Тепер в активі канадців 4 золота, 3 срібла та 2 бронзи.

Успіх Дари Хоуелл підтвердив домінування представників Канади в екстремальних видах спорту - лижах і сноуборді. Раніше, нагадаємо, Марк Макморріс посів третє місце у сноубордному слоупстайлі, Жюстін Дюфур-Лапуан і її сестра Хлое здобули відповідно золото і срібло у жіночому могулі, а 10 лютого у чоловічому могулі блискучу перемогу і друге звання олімпійського чемпіона здобув Олександр Білодо. Слідом за ним фінішував Майкл Кінгсбері.

Всього на рахунку канадських екстремалів - сім медалей, три з яких - золоті.

Попереду - старти у чоловічому слоупстайлі у лижників, а також змагання у сноуборді (хафпайп і бордер-крос). Ну і не варто забувати про класичну лижну акробатику.