Австрієць несподівано переміг у швидкісному спуску, підтвердивши непередбачуваність Олімпіади © sochi2014.com
Маттіас Майєр, що йде на 11-му місці заліку Кубка Світу в швидкісному спуску зумів краще за всіх підлаштуватися під складну трасу Сочі.

Австрійський гірськолижник Маттіас Майєр здобув несподівану перемогу в швидкісному спуску Сочі-2014, принісши першу золоту медаль в скарбничку своєї збірної.

Переможець пройшов трамму за 2.06,23, на 0,06 секунди випередивши срібного призера італійця Крістофа Иннерхофера (2.06,29) і на 0,10 - норвежця Хьетиля Янсруда (2.06,33).

До перемоги в Сочі Майєр жодного разу в кар'єрі не перемагав на етапах Кубка Світу, на якому фактично і визначається становище того або іншого спортсмена у своїй дисципліні. В активі австрійця було лише два других місця в супергіганті.

Успіх в Сочі показав, що перед виходом на олімпійський старт не обов'язково бути фаворитом змагань. Головне - добре підготуватися, а також сподіватися на удачу. З першим компонентом у Майера все склалося - він демонстрував хороші результати на тренуваннях напередодні стартів.

ТАКОЖ: Перше золото Сочі виграв американський сноубордист, який випередив фаворита, що впав

Чого не можна сказати про фаворитів: лідер Кубка Світу Аксель Лунд Свіндаль з Норвегії так і не прикатался на трасі в "Роза Хутір", в результаті опинившись поза олімпійського п'єдесталу. А італієць Крістоф Иннерхофер і Боде Міллер із США начебто претендували на перемогу після своїх проїздів, але їх підводила виконання - на деяких відрізках вони втрачали дорогоцінні секунди, даючи перевагу супернику.

Таким чином, після перемоги на швидкісному спуску Австрія перемістилася на 4-е місце в заліку медалей. !zn