Зеленський ще раз натякнув США на те, що санкції проти РФ потрібно запроваджувати зараз, а не після вторгнення

Поділитися
Зеленський ще раз натякнув США на те, що санкції проти РФ потрібно запроваджувати зараз, а не після вторгнення © Vice President Kamala Harris / Twitter
Превентивні санкції можуть врятувати Європу від війни, вважає Зеленський.

Здійснити мирну деескалацію наростаючої загрози вторгнення Росії в Україну ще можна встигнути за рахунок санкцій проти РФ, заявив президент України Володимир Зеленський на переговорах з віце-президентом США Камалою Харріс на Мюнхенській конференції з безпеки.

"Перед агресією Росії ми розуміємо, що санкції можуть принести мирне рішення. Тому я хотів би поділитися з вами, як ми бачимо цю ситуацію і що може спрацювати: ми віримо в наші сили і в підтримку наших партнерів", - сказав Зеленський.

Президент України також подякував за підтримку, яку США надають нам для захисту від Росії.

"Ми отримуємо підтримку від вас у питаннях оборони для Збройних сил. І ми готові це обговорювати і продовжувати цей діалог, тому що ми дуже зацікавлені в цьому. Коли я говорю "ми", я маю на увазі не лише Україну, бо наша сильна армія захищає Європу, і ми всі хочемо бути єдиними, хочемо дивитися у мирне майбутнє разом", - сказав Зеленський.

Санкції проти Росії у разі вторгнення в Україну

Лідери європейських країн та США вже багато разів заявляли про готовність запровадити жорсткі санкції проти Росії у разі її вторгнення в Україну. Наприклад, 19 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки про таку готовність говорили віце-президент США Камала Харріс та прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон.

Проте президент України Володимир Зеленський уже не вперше каже, що санкції проти Росії потрібно вводити якомога раніше.

"Навіщо нам санкції потім? У такому разі йдеться точно не про санкції для нашої держави. Це свідчить про стримування повномасштабної агресії у бік Європейського союзу. Навіщо говорити про майбутнє, у нас ризики в нашому сьогоденні", - сказав Зеленський у січні на зустрічі з журналістами іноземних ЗМІ.

Наскільки справді важливо для європейців та американців підтримувати Україну? Чи згодні вони надіслати війська на захист нашої країни у разі нового російського вторгнення? Чи бажають бачити Україну в ЄС та НАТО? Відповіді на ці та інші питання дало велике соціологічне дослідження, нещодавно проведене у США, Канаді, Великій Британії, Німеччині, Франції та Польщі. Його результати проаналізувала Тетяна Силіна у статті "Чи готовий Захід захищати Україну від Путіна? Що кажуть у шести провідних країнах".

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі