Зеленський про переговори з РФ: «Жодних компромісів щодо нашої територіальної цілісності та суверенітету»

Поділитися
Зеленський про переговори з РФ: «Жодних компромісів щодо нашої територіальної цілісності та суверенітету» © Офіс президента
Український президент заявив, що є компроміси, на які незалежна держава не може піти.

Україна не може поступитися своєю територіальною цілісністю, заявив президент Володимир Зеленський в ефірі CNN. Він наголосив, що є компроміси, на які Україна не може піти на переговорах із президентом країни-агресорки Владіміром Путіним.

«Є компроміси, до яких ми як незалежна держава не можемо бути готові», – заявив Зеленський, відповідаючи на запитання журналіста про вимоги РФ. Серед останніх – визнання українського Криму частиною Росією, визнання «незалежності» незаконних збройних угруповань «ДНР» та «ЛНР» та відмова від членства в НАТО.

«Жодних компромісів, пов'язаних з нашою територіальною цілісністю та нашим суверенітетом, і про це говорив український народ. Вони не зустрічали російських солдатів букетом квітів, вони зустрічали їх хоробро, вони зустрічали їх зі зброєю в руках», – додав Зеленський.

Український президент також заявив, що Росія «не може насильно підлещуватися перед громадянами іншої країни… Не можна силою змусити президента іншої країни визнати будь-що».

За даними опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», реальним шляхом завершення війни більшість громадян України бачить пошук компромісів на переговорах із залученням інших країн – таких у країні 64%. При цьому українці зовсім не готові віддавати ні Крим, ні Донбас: більшість вважають, що Україна має використати всі можливості для повернення окупованих територій Донбасу (86%) та Криму (80%).

10 березня ZN.UA опублікувало шість вимог Путіна до України, від яких він не відмовляється, незважаючи на втрати на фронті та економічні удари по населенню РФ.

Ось ці вимоги: 

  1. Відмова від руху до НАТО. Нейтральний статус України, одним із гарантів якого готова стати Росія, яка напала на нашу країну.
  2. Російська мова – друга державна. Скасування всіх законів, що її обмежують.
  3. Визнання Україною Криму російським.
  4. Визнання Україною незалежності «ДНР» та «ЛНР» в адміністративних межах областей (включно з нині контрольованими Україною територіями).
  5. "Денацифікація". Заборона діяльності ультра-націоналістичних, нацистських та неонацистських партій та громадських організацій, скасування чинних законів про героїзацію нацистів та неонацистів.
  6. "Демілітаризація України". Повна відмова від наступального озброєння, під яке при бажанні можна підвести будь-які види озброєнь.
Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі