"З нормандським форматом справи йдуть погано": У Путіна звинуватили Зеленського в невиконанні Мінська

Поділитися
© pic.com.ua
Росія не збирається припиняти підтримувати бойовиків "ЛДНР"

Речник Кремля Дмітрій Пєсков "розраховує", що загострення в Донбасі не переросте в бойові дії після того, як підтримувані Росією бойовики угруповань "ДНР" та "ЛНР" систематично порушують режим тиші в Донецькій й Луганській областях.

В інтерв'ю російському таблоїду "АиФ" Пєсков сказав, що з нормандським форматом "справи йдуть погано".

Коли речника Путіна запитали, чи зможе Москва перестати підтримувати бойовиків "ДНР" та "ЛНР", якщо напруженість переросте в бойові дії, він продовжив погрозами.

"Ми щиро сподіваємося на те, що на це безумство ніхто не піде. Дуже сподіваємося на це. Тут більше нічого сказати", - відповів він. "Можна констатувати, що при президенті Зеленському не вдалося просунутися ані на йоту в реалізації як Мінського комплексу заходів, так і наступних домовленостей, які були досягнуті в Парижі".

Пєсков сказав, що на тлі загострення ситуації в Донбасі нібито "ніхто не бачить приводу для того, щоб збиратися на вищому рівні", хоча напередодні сам говорив про те, що Кремль домовляється про саміт Путіна, Меркель та Макрона без Зеленського.

Після того як минулого Офіс Зеленського заявляв, що він має намір переговорити з усіма учасниками "нормандської четвірки", Пєсков вже встиг розповісти, що Путін не планує розмову із Зеленським, але в Кремлі можуть швидко організувати бесіду.

Пєсков продовжив повторювати вимогу Путіна про те, що Україна нібито повинна домовлятися про плани врегулювання з бойовиками "ДНР" та "ЛНР", хоча сторонами війни в перших Мінських угоди записані Росія та Україна. Росія, яка видає себе за посередника, а не учасника конфлікту, не любить згадувати про «Мінськ-1».

За його словами, Москва намагається знайти вихід з "цього замкнутого кола" в діалозі з представниками Берліна та Парижа, але "з Києвом говорити досить складно" та поки вихід знайти не виходить.

У чому полягає «родовий дефект» «Мінська»? Чи є Мінські угоди шляхом до миру? Чим «Мінськ» схожий на Біблію? І кому підіграє ОБСЄ на консультаціях у Тристоронній контактній групі? Читайте у статті члена української делегації у ТКГ Сергія Гармаша «Чотири «Мінська»».

  •  
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі