Яресько пригрозила подати у відставку, якщо уряд не буде проводити реформи

Поділитися
Яресько пригрозила подати у відставку, якщо уряд не буде проводити реформи Яресько пообіцяла піти у відставку, якщо не відчує підтримку з боку Порошенка і Яценюка © president.gov.ua
Відставка Яресько може негативно позначитися на співпраці України з міжнародними кредиторами.

Міністр фінансів України Наталія Яресько завила, що піде у відставку, якщо уряд не буте проводити реформи. Про це Яресько повідомила в інтерв'ю виданню The Wall Street Journal.

"Я прийшла, щоб виконувати роботу, і якщо я не можу її виконувати, у мене немає інтересу залишатися (на посаді – прим. ред.). Якщо я відчую, що в мене немає підтримки з боку президента і прем'єр-міністра, а також їхніх партнерів у парламенті, тоді я повинна буду переглянути, що я роблю", - сказала Яресько.

Видання повідомляє, що відставка Яресько може викликати проблеми з фінансовою допомогою від МВФ та інших міжнародних кредиторів. Зокрема, США підкреслили, що будуть надавати фінансову допомогу Україні, якщо Київ буде виконувати вимоги МВФ.

Читайте також: Маркова поки залишають під вартою через брак електронних браслетів - ЗМІ

Видання Gazeta Wyborcza писало, що влада України не можуть більше відмахуватися від реформ війною в Донбасі. Підкреслюється, що українські зміни просуваються значно повільніше, ніж хотіли б на Заході.

Нещодавно посл США в Україні Джефрі Пайєт розкритикував перебіг українських реформ і заявив, щоГПУ відкрито і агресивно саботує реформи. За словами дипломата, прокурори-корупціонери постійно перешкоджають зусиллям щодо розслідування та кримінального переслідування корумпованих чиновників в Генпрокуратурі.

Пайетт також згадав про інші корупційні скандали в ГПУ, зокрема - у справах "діамантових прокурорів" Шапакіна і Корнійця. Посол особисто закликав Генерального прокурора Шокіна активніше боротися корупцією в Україні.

В цей же час, Володимир Колесниченко у своїй статті писав, що судова система як гарант виконання і відновлення права, як єдиний засіб, що робить суспільство та державу керованим механізмом, умисно нищиться. Таке вже бувало в інших країнах, і закінчилося правовим колапсом та фактично судом Лінча з війнами на вулицях. То для чого влада штовхає країну на цей шлях? Про це читайте в статтіВолодимира Колесниченка для DT.UA під назвою: "Незалежної судової влади нові реформатори не прагнуть".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі