В Мінінфраструктури розповіли про роботу громадського транспорту під час локдауну

Поділитися
В Мінінфраструктури розповіли про роботу громадського транспорту під час локдауну © Економічна правда
Авіасполучення залежатиме від ситуації в інших країнах.

Наразі на консультаціях щодо введення в країні жорсткого карантину не йшлося про обмеження роботи громадського транспорту на цей період. Про це в ефірі телеканалу 1+1 розповів глава Мінінфраструктури Владислав Криклій. 

"Навіть в тих країнах, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей, транспорт залишався працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я буду наполягати, щоб транспорт залишався робочим", - сказав Криклій.

Сьогодні не планується обмеження роботи будь-якого транспорту: міського, внутрішньообласного, міжміського, та залізничного. Також не будуть скасовувати внутрішні перельоти. 

Міжнародне авіасполучення залежатиме від ситуації в інших країних. 

"Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо запровадження більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає", - підкреслив Криклій.

Міністр зазначив, що людям в будь-якому разі варто уникати раціонального підходу і мінімізувати своє користування громадським транспортом. 

Цього тижня ефективність ноу-хау оцінять у МОЗ, після чого буде прийнято рішення про продовження карантину або продовження з можливим корегуванням.

Також розглядається варіант заміни «карантину вихідного дня» на жорсткий локдаун на новорічні та різдвяні свята. На користь введення локдауну вже висловились міністри культури та МВС Олександр Ткаченко й Арсен Аваков.

ZN.UA неодноразово писало про те, наскільки неефективно витрачаються гроші Фонду боротьби з COVID-19. Так, з 14 млрд, виділених на боротьбу з коронавірусом, МОЗ витратив лише 4,7 млрд. Цих грошей вистачило б для оснащення опорних лікарень кисневими концентраторами і підвищення охоплення тестуванням до європейських показників.

Натомість частину грошей витратили на ремонт доріг в рамках програми «Велике будівництво». Тепер же центральна влада знову просить мерів допомогти з фінансуванням боротьби з пандемією, хоча дві третини всіх державних антіковідних витрат  профінансовані коштом регіональних бюджетів.

Докладніше про провали уряду на фронті боротьби з пандемією COVID-19 і про те, чому Україні не допоможе «карантин вихідного дня», читайте у статті Юлії Самаєвої «Анархія - мати епідемії» у ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі