Українці у Польщі все частіше займають керівні посади

Поділитися
Українці у Польщі все частіше займають керівні посади У Польщі, нарешті, зрозуміли, що до них приїжджають не тільки різноробочі
Українці в Польщі займають посади нижчого рівня, однак їх кількість на керівних посадах зростає

У Польщі починають все пильніше придивлятися до приїжджаючих на роботу українців. І хоча більшість робочих мігрантів працює на посадах, що не вимагають високої кваліфікації, організаторські здібності і знання найманих працівників з України все частіше стають затребуваними.

Українці в Польщі продовжують займати посади нижчого рівня в промисловості, сільському господарстві і сфері послуг, проте в той же час їх число на керівних посадах зростає.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на польське видання Plus Biznesu.

Найбільше зростання кількості виданих дозволів на роботу у Польщі для українців зафіксоване у промисловості, сільському господарстві і сфері послуг, пише видання.

"Українці як і раніше займають в основному посади нижчого рівня. Варто, однак, відзначити, що вони також все частіше виконують вищі функції", - каже Кшиштоф Інглот, глава агентства із працевлаштування Personnel Service.

У першій половині цього року 404 українці були працевлаштовані як представники органів державної влади, вищі посадові особи та керівники. Це на 53% більше, ніж рік тому, наголосив Інглот.

"Зростання зайнятості серед спеціалістів чи керівників свідчить про те, що в Україні ми можемо знайти багато цінних працівників.

Нам потрібні їхні знання та вміння, за які ми повинні їм відплатити привабливою міграційною політикою, включаючи забезпечення, наприклад, повного соціального пакету, полегшення доступу до житла чи освіти для їх дітей", - вважає Інглот.

У Польщі з початку року збільшилася кількість офіційно зареєстрованих іноземних працівників на 75 тисяч - до 644 тисячі осіб. Про це з посиланням на дані Закладу соціального страхування (ZUS), повідомляє Польське радіо.

Як наголошується, більшість із зареєстрованих є жителями України, 483 тисячі.

Поділитися
Підготував/ла Кругленко Александрина
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі