Клімкін назвав "найгіршим сценарієм" ставлення США до України як до внутрішньої політики

Поділитися
Клімкін назвав © whitehouse.gov
На думку колишнього міністра, Київ має залишитись пріоритетом для американців.

Вже завтра, 30 січня у Сенаті проведуть голосування щодо імпічменту президента США Дональда Трампа. Йому висунули офіційне обвинувачення за двома статтями, одне з яких − тиск на Україну. Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін зазначив, що тепер будь-яке питання стосовно України розглядається лише як елемент дискусії в рамках процедури імпічменту, повідомляє Radio Free Europe/ Radio Liberty.

"Це найгірший варіант розвитку, тому його необхідно "переламати" - зазначає Клімкін.

На думку ексміністра, Україна переходить з американської зовнішньої політики і стає частиною американської внутрішньої політики. Проте Київ має лишитись пріоритетом для США.

Колишній спецпредставник Державного департаменту США по Україні Волт Курт розповів Foreign Policy що насправді американцям слід подбати про Україну. Процес імпічменту навис над американським діалогом щодо України. Але українці поділяють американські цінності, а сама країна прагне безпеки. Успіх України, як оплоту проти агресії Росії, має велику важливість для нацбезпеки Сполучених Штатів. Якщо Америка зможе зупинити та відкинути агресію РФ в Донбасі, Вашингтон тоді зможе зробити це і в інших місцях. Навіть якщо Росія проявить агресію проти союзників США по НАТО, яких зобов'язані захищати.

Докладніше читайте в матеріалі Олександра Хари "Імпічмент Трампа: фінішна пряма" для "Дзеркала тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі