Суд у справі MH17 оголосив перерву до 23 березня на прохання захисту обвинуваченого

Поділитися
Суд у справі MH17 оголосив перерву до 23 березня на прохання захисту обвинуваченого Адвокати росіянина Пулатова не відповіли, хто їм платить
Адвокати Пулатова попросили додатковий час, щоб підготуватися до процесу.

Наступне засідання суду у нідерландському Схіпхолі, де розглядається справа про катастрофу малазійського "Боїнга" рейсу MH17, збитого російським ЗРК "Бук" у небі над Донбасом влітку 2014 року, заплановано на 10:00 23 березня. Перерву оголосив суддя Хендрік Стейнхаус у вівторок, 10 березня.

Це було зроблено на прохання захисту росіянина Олега Пулатова – єдиного обвинуваченого, адвокати якого прибули до суду.

Нідерландські адвокати пояснили, що вони включилися в процес лише в січні. І їм потрібний додатковий час для ознайомлення зі справою, щоб повноцінно представляти інтереси клієнта.

При цьому адвокати Пулатова не відповіли на питання прокурора щодо присутності обвинуваченого в суді особисто. Вони також не змогли розповісти, хто оплачує їхні послуги.

Суд у справі MH17 почався в нідерландському Схіпхол 9 березня. Чотирьох обвинувачених будуть судити заочно. Детальніше про процес в статті Володимира Кравченка "Заради справедливості" для ZN.UA.

Читайте також: Поряд із ЗРК "Бук" були співробітники ФСБ – свідок у справі MH17

17 липня 2014 року над містом Шахтарськ Донецької області було збито "Боїнг-777", що належав "Малайзійським авіалініям" і здійснював рейс МН17 за маршрутом Амстердам - Куала-Лумпур. У катастрофі загинули екіпаж і пасажири літака – 298 людей, включаючи 80 дітей. Літак був збитий ракетою ЗРК БУК 53-ї зенітної ракетної бригади ППО Збройних сил РФ, що дислокується в Курську.

У червні 2019 року JIT назвала імена чотирьох обвинувачених: це росіяни Сергій Дубинський ("Хмурий"), Олег Пулатов ("Гюрза"), Ігор Гіркін ("Стрєлков") і українець Леонід Харченко ("Крот"). Ще одним підозрюваним став колишній бойовик "ДНР" Володимир Цемах, якого Україна видала Росії в рамках обміну.

СБУ оголосила підозру фігурантам справи в скоєнні терористичного акту з людськими жертвами.

За п'ять років розслідування трагедії MH17 було встановлено точний час і маршрут переміщення зенітного ракетного комплексу "Бук" з РФ в Україну і назад, час і місце запуску ракети, якою збили авіалайнер, і дані понад 150 причетних до транспортування комплексу осіб.

Проте РФ досі заперечує свою причетність до злочину.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі