«Слуга народу» Шуляк не шкодує про свій скандальний візит у госпіталь до пораненого бійця

Поділитися
«Слуга народу» Шуляк не шкодує про свій скандальний візит у госпіталь до пораненого бійця © Рубрика
Коли військовий після ампутації ніг гнівно відреагував у соцмережах на закон про містобудування, депутатка вирішила «прийти і пояснити».

Очільниця пропрезидентської партії «Слуга народу» Олена Шуляк не жалкує про свій візит у госпіталь до пораненого бійця, якого обурила її містобудівна реформа. Про це вона сказала в інтерв’ю «Українській правді».

«Це вже сталося, жалкувати непотрібно. Проблема в тому, що я жива людина, і коли я бачу пост пораненого бійця, коли людина пише не про свою реабілітацію, не про своїх рідних, не про своїх побратимів, а про містобудування це кляте, звичайно, я вважала, що потрібно прийти і пояснити, відповісти на всі запитання», – сказала Олена Шуляк.

Шуляк також підкреслила, що їй «не соромно ні за одну кому, за жодне слово в цьому законопроєкті».

Нагадаємо, що скандал виник через візит Олени Шуляк до шпиталю у палату бійця 112 бригади та активіста партії «Народовладдя» Олега Симороза, який на за довго до того підірвався на міні на фронті, втративши дві ноги. Попри сильне поранення Симороз, який давно протестував проти незаконних забудов Києва, у своєму Facebook жорстко розкритикував ухвалений Верховною Радою закон №5655. На думку військового, він відкриває шлях до безконтрольної забудови міст.

Шуляк є авторкою скандального містобудівного законопроєкту №5655. При його прийнятті народні депутати не дослухалися до закликів громадськості та все ж проголосували в цілому за неоднозначний документ. Петиція до президента України з вимогою ветувати його за день набрала понад 25 тисяч підписів. Президент України Володимир Зеленський досі не підписав законопроєкт, хоча вже пройшли визначені Конституцією 15 днів. Це зберігає шанс на вето.

Маніпулятивний закон 5655 не передбачає ефективних механізмів знесення самочинного будівництва, перевірок законності будівництва та створює інші корупційні ризики шляхом нових дозвільних механізмів. Детальніше те, як документ щодо містобудівної реформи впливає на права територіальних громад, забезпечує протидію незаконному будівництву та корупції аналізував експерт із містобудування Георгій Могильний в статті «Розділяй і володарюй». Чому в битві за реформу містобудування стали ворогами села й міста».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі