"Те, що написано, не відповідає дійсності", - цитує Ситника "Українська правда".
Він додав, що НАБУ не може оприлюднити відео обшуку, "бо це не зовсім буде правильно з етичних міркувань і з міркувань таємниці слідства".
"Але якщо подивитись реакцію учасників, то буде очевидно, що вони не знали про те, що в них буде обшук. Це очевидно з реакції на детективів, які прийшли з ухвалою суду", - сказав Ситник.
Коментуючи те, що він нібито говорив з Аваковим про варіант закону про Антикорупційний суд, Ситник тактовно обійшов питання.
"У мене абсолютно відсутній досвід роботи політиком. І, думаю, що ні в межах цього комітету, ні в межах Верховної Ради, мабуть, жодний депутат не зможе сказати, що я до них приходив для того, щоб протягувати у той чи інший спосіб законопроекти", - сказав голова НАБУ.
Водночас він додав, що публічно про необхідність створення Антикорупційного суду говорить уже 2 роки.
"І це єдиний спосіб, який я можу використовувати, щоб донести цю проблему до членів парламенту", - підсумував керівник НАБУ.
Нагадаємо, 31 жовтня в рамках розслідування справи про так звані "рюкзаки Авакова" були затримані син голови МВС Олександр Аваков, екс-заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар, а також підприємець Володимир Литвин.
Наступного дня суд відпустив усіх трьох підозрюваних під особисте зобов'язання, а Авакова-молодшого – зобов'язав носити електронний браслет.
У НАБУ наполягають, що закупівля МВС рюкзаків за завищеними цінами у 2015 році завдала державі збитків на суму 14 млн гривень, відповідне правопорушення кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. У Міністерстві внутрішніх справ вважають дії детективів НАБУ політичними, а не юридично обґрунтованими.
Як повідомляли ЗМІ, у лютому 2015 року МВС уклало договори з компанією "Дніпровенд" на п'ять тисяч рюкзаків вартістю 14,5 млн гривень та ПП "Плигачов" на одну тисячу рюкзаків вартістю 2,1 млн гривень. У червні 2015 року журналісти з'ясували, що рюкзаки були придбані через підприємства, підконтрольні Авакову.
Нагадаємо, в лютому поточного року було опубліковано відео, зняте прихованою камерою, на якому людина, схожа на сина голови МВС Арсена Авакова Олександра обговорює з людиною, схожою на екс-заступника міністра Сергія Чеботаря поставку партії тактичних рюкзаків для підрозділів відомства за завідомо завищеною ціною.
У вересні цього року в інтерв'ю DT.UA директор НАБУ Артем Ситник розповів про те, що розслідування справи щодо "рюкзаків Авакова" поступово просувається.