Рябошапка, Данилюк та Клімкін заявили про створення платформи для протидії кризам – ЗМІ

Поділитися
Рябошапка, Данилюк та Клімкін заявили про створення платформи для протидії кризам – ЗМІ
За їх словами, нацбезпека, верховенство права, деолігархізація та антикорупція є «критичними для розвитку України» й такими «у яких наразі відбувається найбільший регрес».

Колишній очільник Ради безпеки і оборони Олександр Данилюк, колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка і колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомили про створення платформи для виходу України із криз. Про це повідомила "Українська правда" з посиланням на заяву, яка знаходиться в розпорядженні видання.

У заяві зазначається, що сьогоднішня влада неспроможна запропонувати суспільству адекватні рішення.

"Українці дезорієнтовані популістськими заявами та гаслами, що підміняють конкретні дії… Тому, маючи практичний досвід реалізації системних завдань та реформ у ключових державних сферах і роботи у кризових ситуаціях, ми вирішили об'єднати наші зусилля з метою створення нової платформи для вироблення конкретних професійних рішень щодо реагування на актуальні виклики та формування команди, спроможної їх втілити», - йдеться в заяві.

Уточнюється, що до пріоритетів організаторів платформи належать національна безпека, верховенство права, деолігархізація та антикорупція. За їх словами, саме ці напрямки є «критичними для розвитку України» й такими «у яких наразі відбувається найбільший регрес».

Як зазначає УП, у заяві також ідеться про те, що наразі Україна на тлі війни переживає економічну, фінансову, пандемічну кризи. При цьому стратегія розвитку держави відсутня, а наростаюча конституційна криза може стати каталізатором, що «запустить незворотні процеси втрати державності».

Підписанти вказують, що відкриті до співпраці з однодумцями заради результату.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний суд ухвалив рішення за конституційним поданням членів парламентської фракції проросійської «Опозиційною платформи - За життя» щодо відповідності Основному Закону низки положень антикорупційної реформи.

КСУ скасував кримінальну відповідальність за недостовірне декларування суддів, чиновників і депутатів, а також позбавив НАЗК багатьох повноважень

18 листопада у парламенті створили робочу групу щодо напрацювання законопроектів для вирішення конституційної кризи. Зокрема, очолив робочу групу народний депутат з фракції “Слуга народу” Денис Монастирський. А його заступником стала Ольга Совгиря.

Раніше повідомлялося про те, що робоча група сформувала варіанти перевірки декларацій суддів.

Якщо влада та всі її гілки не продемонструють достатньої політичної зрілості й відповідальності та не зможуть спільно виробити і прийняти рішення, що дадуть змогу Україні гідно вийти з нинішньої кризи, спричиненої рішенням КСУ, наслідки для країни на зовнішній арені будуть вельми сумними. Докладніше у матеріалі Тетяни Силіної "У правовій прострації" у ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі