Рибак нарахував у залі Ради лише 170 депутатів і пообіцяв "розібратися" з головами фракцій

Поділитися
Рибак нарахував у залі Ради лише 170 депутатів і пообіцяв "розібратися" з головами фракцій Рибак у п'ятницю нарахував у залі Ради лише 170 депутатів
Спікер зачитав статтю регламенту, що регулює проведення голосувань, згідно з якою голосування проводиться з будь-якого питання безпосередньо на засіданні після обговорення. При цьому він зазначив, що регламент передбачає можливість не проводити голосування "у випадку, коли неможливо провести голосування".

Голова Верховної Ради Володимир Рибак відмовився проводити у п'ятницю, 20 вересня голосування щодо законопроекту про службу пробації через відсутність народних депутатів у сесійній залі.

"Зараз у залі сидить 170 народних депутатів, і ви не розмахуйте тут руками", - сказав Рибак після того, як парламент обговорив законопроект про службу пробації і мав приступити до голосування.

Спікер зачитав статтю регламенту, що регулює проведення голосувань у парламенті, згідно з якою голосування проводиться з будь-якого питання безпосередньо на засіданні Верховної Ради після обговорення. При цьому він зазначив, що регламент передбачає можливість не проводити голосування "у випадку, коли неможливо провести голосування".

"Голосування неможливо провести, тому що дисципліна серед народних депутатів - 170 депутатів. Ми розберемося з керівниками фракцій, а потім, коли зберемося - проголосуємо за цей закон", - сказав Рибак.

Як передає "Інтерфакс-Україна", в залі дійсно було не більше 200 народних депутатів під час обговорення цього законопроекту.

Після оголошення виступів народних депутатів у розділі "різне" порядку денного, парламентаріїв у сесійній залі стало ще менше. !zn

Читайте також:

Регіонали попросили захистити їх від фотографів у залі засідань парламенту

Рада не змогла затвердити порядок денний третьої сесії

З двадцяти головних прогульників Верховної Ради половина представляють Партію регіонів

198 депутатів Верховної Ради причетні до корупції, 234 - злісні прогульники, - дослідження

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі