Верховна Рада 21 листопада відхилила усі законопроекти, присвячені вирішенню питання Юлії Тимошенко.
Всі законопроекти, що стосуються лікування засуджених за кордоном, було вирішено розглядати за скороченою процедурою.
В парламенті було зареєстровано шість законопроектів про можливість лікування ув'язнених за кордоном.
Зокрема, було внесено законопроекти: лідерів трьох опозиційних фракцій - "Батьківщина" Арсенія Яценюка, "УДАР" Віталія Кличка і "Свобода" Олега Тягнибока - передбачає звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко з погашенням їй судимості (№3479); позафракційних народних депутатів Сергія Міщенка про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу (№2453а), Анжеліки Лабунської - про внесення змін до ст.84 Кримінального кодексу про можливість лікування засуджених за кордоном (№3461); Володимира Купчака - про гуманізацію законодавства про попереднє ув'язнення та забезпечення конституційних прав і свобод ув'язнених, засуджених до позбавлення волі, а також тих засуджених осіб, хто перебуває на лікуванні за межами пенітенціарних установ. Всіх їх напрвлено на вирішення "питання Тимошенко".
7 листопада у Верховній Раді не вдалося досягти компромісу з приводу прийняття законопроекту вирішення питання Тимошенко, незважаючи на те, що в консультаціях брали участь спостерігачі від Європарламенту Олександр Кваснєвський і Пет Кокс.
8 листопада парламент створив робочу групу, але депутати безрезультатно намагалися розробити один законопроект, який би дав можливість засудженій Юлії Тимошенко виїхати на лікування за кордон.
Раніше повідомляли про те, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко закликала опозицію підтримати без обговорення євроінтеграційні законопроекти заради підписання угоди про асоціацію з ЄС. !zn
Читайте також:
Рада прийняла "євроінтеграційний" закон про вибори народних депутатів
Тимошенко закликала прихильників підтримати "євроінтеграційні" закони без обговорення
Робоча група не змогла підготувати закон з питання Тимошенко
Янукович прибуває до Австрії в день вирішального голосування в Раді з питання Тимошенко