Незважаючи на невиконані обіцянки, в Рівному довіряють місцевій владі

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Незважаючи на невиконані обіцянки, в Рівному довіряють місцевій владі © Лента новостей Ровно
Ровненчане оцінили розвиток міста в 2,9 бала з 5 можливих.

Рівняни високо оцінюють роботу свого мера Володимира Хомка. Близько 43% довіряють нинішньому меру, який не братиме участі у виборах 25 жовтня. Про це йдеться в новій статті проекту ZN.UA, який присвячений виборам 25 жовтня.

Люди довіряють меру, незважаючи на те, що ряд своїх обіцянок він не виконав.

У великому муніципальному опитуванні від IRI, проведеному групою «Рейтинг», ровненчане оцінили розвиток міста в 2,9 бала з 5 можливих. Це дозволило Рівне виявитися рівно посередині списку.

«Городяни відзначають цілком стерпним стан тротуарів і доріг. Досить позитивні оцінки ставлять рівню роботи комунального сектора, медичних установ, шкіл, дитячих садів, транспортної інфраструктури. Трохи гірше йдуть справи з торговими площами і облаштуванням міських ринків, публічними парками, скверами і парковками », - пишуть автори статті.

Однак аналітичний портал «Слово і Діло» визначив мера Рівного разом з харківським колегою в лідери рейтингу найбільш безвідповідальних мерів. За свою останню каденцію мер встиг дати 65 обіцянок, з яких виконав 29 (45%), провалив - 24 (38%) і ще 11 повинен реалізувати. Тому «здобутків» небагато.

«Хомко зумів зберегти пільговий проїзд в комунальному транспорті міста, незважаючи на відсутність субвенції, раніше надходила з держбюджету. В результаті перевезення пільговиків у тролейбусах здійснюються за рахунок коштів міського бюджету, а в приватному (автобуси) - за рахунок господарської діяльності перевізників. А ось з планами побудувати нові навчальні та дошкільні заклади мер не зовсім впорався. У 2019 повинні були відкрити новий дитячий садок на вул. Коновальця. Коли проект був готовий і пройшов експертизу, очікувалося фінансування з держбюджету. Але вже в жовтні стало відомо, що уряд скоротив витрати з Держфонду регіонального розвитку на проекти з ризиком неосвоєння коштів до кінця року. Серед них опинився і Рівненський дитячий сад на вул. Коновальця », - йдеться в матеріалі.

У 2017-му Володимир Хомко говорив, що за два роки добудує стадіон «Авангард». Але і тут, за словами градоначальника, спершу на шляху знову встав Київ, який ніяк не погоджував проект, а потім сума в 60 млн грн на будівництво столиці здалася великою. Коли ж гроші були знайдені, під час розкопок на місці колишнього палацу Любомирських, зовсім поруч зі стадіоном, місцеві археологи виявили під'їзної пандус. Керівник управління культури і туризму Рівне наполягав на зміні проекту реконструкції. У підсумку реконструкція стадіону нарешті почалася в березні 2019 року. І тепер здати його повинні тільки в травні 2021-го.

Серед нереалізованих міських проектів - експериментальне русло для очищення річки Устя. Протягом 2019-2020 років обіцяні міською владою роботи там не проводилися.

Детальніше читайте в матеріалі Антона Булгакова, Інни Ведерникової, Юлії Самаєвої, Алли Котляр і Юлії Гриценко «Країна по поличках. РІВНЕ ».

Весь проект доступний на українському і російською мовами.

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі