Протягом 2018 року з держбюджету було виділено 24,7 млн гривень на компенсацію проїзду для народних депутатів. За даними апарату Верховної Ради, можливістю безкоштовного проїзду скористалися 282 депутати.
Серед депутатів, які отримали 90 тисяч гривень компенсації, голова парламенту Андрій Парубій, перший заступник голови Ради Ірина Геращенко, віце-спікер Оксана Сироїд, голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак і представник президента в Раді Ірина Луценко.
Також пільгами скористалися заступник голови фракції Блок Петра Порошенка Олексій Гончаренко, депутати від БПП Мустафа Найєм і Сергій Лещенко. Компенсацію отримали також депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка, депутат від групи Партія "Відродження" Антон Яценко і позафракційний Борислав Розенблат.
За даними громадського руху "Чесно", в 2018 році щонайменше 140 нардепів кнопкодавили 1270 разів під час голосувань Верховної Ради. Найчастіше на кнопкодавстві ловили представників фракції "Блок Петра Порошенко" (475 разів), фракції "Народний фронт" (334 рази), групи "Відродження" (237 разів).
Раніше чотирьох депутатів Радикальної партії підловили на підтасовуванні голосування. Депутати голосували в Раді, перебуваючи фізично в цей час в Одесі.
Згідно з Конституцією, народні депутати повинні особисто виконувати свої обов'язки, в тому числі голосувати. Однак санкції за кнопкодавство законодавством не передбачені.
У червні минулого року у Верховній Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується ввести кримінальну відповідальність за неперсональне голосування. Але депутати досі його не розглянули.
У лютому 2017 року активісти ГР "Чесно" напередодні голосування по "антикнопкодавному" проекту закону України №1895 назвали депутатів Верховної Ради VIII-го скликання, які стали рекордсменами неперсонального голосування.