Місцеві вибори: список партій і основних кандидатів до Київради

22 жовтня, 2020, 15:43 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Всього зареєстровано 24 політичні партії.

Місцеві вибори: список партій і основних кандидатів до Київради
© Ольга Кононенко, ZN.UA

У неділю, 25 жовтня, в Україні пройдуть місцеві вибори. ZN.UA публікує список всіх партій на виборах до Київради і кандидатів, які знаходяться в першій десятці списків.

Партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина":

  1. Олексій Кучеренко (кандидат в мери Києва, народний депутат України, колишній міністр з питань житлово-комунального господарства в уряді Юлії Тимошенко);
  2. Віталій Нестор (голова київської міської організації «Батьківщини»)
  3. Денис Москаль (правозахисник)
  4. Олександра Кужель (експерт в сфері державної політики щодо розвитку підприємництва);
  5. Ольга Гоцуляк (педагог);
  6. Алла Шлапак (педагог, працює в КНЕУ ім. В. Гетьмана; Інститут післядипломної освіти Київського університету ім. Б. Грінченка);
  7. Юрій Зубко (заступник директора з регіонального розвитку в ТОВ «НВФ Дніпропроект»);
  8. Олена Марченко (адвокат);
  9. Володимир Слончак (голова Наглядової ради в приватному акціонерному товаристві "Холдингова компанія« Київміськбуд »).
  10. Богдана Тимощук (керівник тендерного відділу в ТОВ "Інвест Систем Груп").

Партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода":

  1. Андрій Іллєнко (заступник голови ВО Свобода, кандидат на посаду київського міського голови від партії);
  2. Петро Кузик (фізична особа - підприємець, депутат Київської міської ради 7-8-го скликань від Свободи);
  3. Юрій Сиротюк (директор громадської організації Недержавний аналітичний центр Українські студії стратегічних досліджень);
  4. Ольга Альберт (помічник-консультант народного депутата України);
  5. Марія Хрущ (директор благодійного фонду «Завжди надія»);
  6. Олег Гелевей (доцент Інституту права Київського національного університету ім. Т. Шевченка);
  7. Андрій Мохник (заступник голови ВО Свобода)
  8. Олег Бондарчук (юрист, старший партнер - адвокат АТ Сенаторс);
  9. Христина Равлюк (помічник-консультант народного депутата України, прес-секретар ВО Свобода);
  10. Маргарита Омельяненко (секретар Київської міської організації ВО Свобода).

Партія "Голос":

  1. Максим Нефьодов (колишній керівник Державної митної служби);
  2. Зоя Ярош (президент Асоціації адвокатів України);
  3. Костянтин Богатов (фахівець в області ЖКГ та енергетики, депутат Київської ради);
  4. Аліна Михайлова (волонтер і доброволець-парамедік в Операції Об'єднаних Сил);
  5. Григорій Маленко (керівник київського виборчого штабу Голоси, IT-підприємець);
  6. Тарас Козак (власник інвестгрупи УНІВЕР);
  7. Олександр Лінчевський (колишній заступник міністра охорони здоров'я (2016-2019 рр.);
  8. Василь Потапенко (контррозвідник);
  9. Ольга Гвоздик (правозахисниця);
  10. Дарина Васильченко (координатор партії в Подільському районі Києва).

Партія "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна країна":

  1. Микола Томенко (голова партії, колишній народний депутат, колишній Голова Комітету ВРУ з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи);
  2. Олександр Федоренко (Державна екологічна інспекція України, Начальник Управління організаційної діяльності - старший державний інспектор України з охорони навколишнього природного середовища);
  3. Денис Марчук (фізична особа - підприємець);
  4. Олена Влодек (директор ТОВ «ФОЛВЛОД»);
  5. Алла Гордієнко (генеральний директор Національної бібліотеки України);
  6. Олександр Кулінченка (проректор Державного університету інфраструктури та технологій);
  7. Валентина Різник (радник голови партії);
  8. Павло Аніськовіч (пенсіонер);
  9. Валентин Щербачов (президент Національного Реєстру рекордів України);
  10. Жанна Карпенко-Боднарук (народна артистка України, професор).

Партія "Громадський рух "Хвиля":

  1. Володимир Козленко (голова партії Хвиля, генеральний директор ТОВ Аудиторська компанія Кроу Україна. За фахом юрист, колишній член Ради з питань судової реформи при Президентові України (2014 року), екс-голова громадської ради при Міністерстві фінансів України (2015-2019);
  2. Наталія Новак (співзасновник і заступник голови партії Хвиля, колишній народний депут) ;.
  3. Віктор Петрук (командир авіаційної ланки льотної служби Центрального аероклубу Товариства сприяння обороні України ім. О.М. Королева);
  4. Олена Лящевська (громадська активістка);
  5. Павло Себастьянович (директор приватного підприємства СКЛАДНІ сплави);
  6. Віктор Валєєв (директор громадської спілки Асоціація Софтвер Юкрейн);
  7. Олександра Борисова (консультант ТОВ Науково-дослідний центр екологічної безпеки і природокористування);
  8. Андрій гарнати (директор ТОВ Алміра груп);
  9. Світлана Саламатова (фізична особа-підприємець);
  10. Андрій Магас (директор юридичної фірми КЛМ).

Партія "Демократична сокира":

  1. Юрій Гудименко (один із засновників партії, блогер, телеведучий, публіцист, директор ТОВ Блек Блинки);
  2. Юлія Паєвський (командир евакуаційного відділення військової частини А0318);
  3. Антон Швець (співзасновник партії, фізична особа-підприємець);
  4. Іван Бартян (директор ТОВ Джерело Про);
  5. Христина Морозова (правозахисниця, публіцист і телеведуча, спікер партії Демократична сокира. Провідний спеціаліст відділу зв'язків з громадськістю в Українському інституті книги, асистент продюсера редакції музичних передач і позастудійних трансляцій головної редакції музичних і художніх передач Радіо Культура);
  6. Віктор Трегубов (фізична особа-підприємець, журналіст, блогер, публіцист і політичний діяч, засновник партії Демократична сокира, колишній головний редактор сайту Петро и Мазепа);
  7. Надія Алексіна (приватний підприємець, засновниця бренду Lechler Farm з виробництва косметичних засобів);
  8. Єлисей Ходоловскій (фізична особа-підприємець, інженер-системотехнік, фахівець з мисливської зброї та товарів для полювання і активного відпочинку. Волонтер, активіст громадської організації «Києве, мий»);
  9. Тарас Котов (юрист, фахівець із захисту бізнесу);
  10. Тетяна Комлик (блогер і письменниця (відома під псевдонімом Татуся Бо), куратор освітнього проекту Сокира в освіту).

Партія "ЕкоПартія Берези":

  1. Борислав Береза (кандидат на посаду міського голови, голова партії, колишній спікер Правого сектора, в 2015 році був кандидатом в мери Києва від Партії рішучих громадян і вийшов у другий тур, програвши Віталію Кличку);
  2. Анна Міщенко (виконавчий директор фонду Безпечне небо);
  3. Олександр Стаховський (хірург-уролог Національного інституту раку);
  4. Ірина Вратарьова (генеральний продюсер ТОВ Брама.Фільм);
  5. Юрій Гераскін (директор ТОВ Південь-енерго, інженер-енергетик);
  6. Олег Арсеєнка (керівник департаменту охорони навколишнього середовища і розвитку громадської організації Українська служба порятунку - 911);
  7. Вікторія Шусть (громадський діяч, член комісії громадської ради Дарницького району, волонтер);
  8. Олександр Глущенко (медіаексперт, член правління Інтернет-асоціації України.
  9. Юлія Ткаченко - підприємець);
  10. Петро Шарафетдинов (експерт з питань будівництва).

Партія "Екологічна альтернатива":

  1. Єгор Фірсов (голова партії, кандидат на посаду київського міського голови. Депутат від партії УДАР в парламенті 7-го скликання і від БПП в Раді 8-го скликання; начальник юридичного відділу компанії Дом права);
  2. Денис Казанський (блогер, журналіст і політичний оглядач, член української делегації в ТКГ в Мінську від представників Донецької області);
  3. Катерина Сорока (старший юрист ТОВ Ді Ел Ей Пайпер Україна, співзасновник ГО Єдина планета і зоозахисниця);
  4. Павло Вишебаба (голова ГО Єдина планета, координатор кампанії ХутроOFF і засновник першого веганскої кафе в Україні. Співорганізатор фестивалю Kyiv Vegan Boom);
  5. Юлія Петренко (директор благодійного фонду Маленькі серця);
  6. Андрій Помазанов (колишній народний депутат, працював в Комітеті ВРУ з питань правової політики і правосуддя, очолював підкомітет з питань діяльності адвокатури та правової допомоги громадянам);
  7. Сергій Волков (перший заступник начальника Державної екологічної інспекції в Тернопільській області);
  8. Анастасія Загоруйчік (директор юридичної компанії Дом права);
  9. Тимур Левчук (виконавчий директор громадської організації Точка опори ЮА);
  10. Олена Казанська (член громадської ініціативи Kyiv Green City).

Читайте також: Вибори мера Києва: повний список кандидатів

Партія "Європейська солідарність":

  1. Марина Порошенко (дружина п'ятого президента України Петра Порошенка, лікар-кардіолог);
  2. Володимир Прокопів (секретар Київради);
  3. Леонід Ємець (народний депутат 8-го скликання від Народного фронту);
  4. Динара Хабібуллаева (лідер молодіжного крила Європейської солідарності);
  5. Олександр Погребиский (волонтер);
  6. Сергій Таран (політолог);
  7. Людмила Ковалевська (економіст-міжнародник);
  8. Віктор Кононенко (генерал-лейтенант СБУ);
  9. Костянтин Усов (колишній тележурналіст-розслідувач і екс-депутат Верховної Ради);
  10. Ольга Галицька (юрист).

Партія "Єдність Олександра Омельченка":

  1. Олександр Омельченко (голова партії, кандидат на посаду київського міського голови. У 1996-2006 очолював КМДА, в 1999-2006 одночасно був мером Києва. Також був народним депутатом Верховної Ради 6-го скликання);
  2. Віталій Павлик (голова адвокатського об'єднання Правозахисник);
  3. Ваган Товмасян (фізична особа - підприємець, депутат Київської міської ради 8-го скликання від Батьківщини);
  4. Юлія Ярмоленко (професор кафедри маркетингу в Академії праці, соціальних відносин і туризму);
  5. Наталля Берікашвілі (директор Консультативно-діагностичного центру Шевченківського району Києва);
  6. Роман Ярошенко (голова наглядової ради АТ Асвіо Банко);
  7. Сергій Кримчак (директор юридичних центру Правозахисник);
  8. Олеся Самолудченко (фізична особа - підприємець);
  9. Оксана Поцклуйко (керівник проекту в громадській організації Спорт, освіту, майбутнє);
  10. Юрій Суліга (фізична особа-підприємець);

Партія "За майбутнє":

  1. Сергій Гусовський (кандидат на посаду міського голови, депутат Київської міської ради, співвласник мережі ресторанів Гусовського, член ради директорів благодійної організації Фонд Східна Європа та наглядової ради Києво-Могилянської академії);
  2. Денис Борисенко (депутат Київської обласної ради);
  3. Максим Борозенец (приватний підприємець, учасник бойових дій, депутат Київської міської ради VIII скликання);
  4. Олексій Ботнаренко (начальник управління у справах ветеранів війни МВС);
  5. Євген Василі (приватний підприємець);
  6. Мар'яна Двулит (кандидат медичних наук, лікар, акушер-гінеколог);
  7. Олександр Дикий (депутат Київської облради VI скликання, глава Червоного хреста Святошинського району);
  8. Олег Калиниченко (приватний підприємець);
  9. В'ячеслав Камінський (лікар, директор Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини);
  10. Сергій Конюшок (чемпіон світу, світовий рекордсмен зі стронгмену).

Партія Команда Левченко «Народовладдя»:

  1. Юрій Левченко (голова партії, кандидат на посаду міського голови. Більше 10 років був одним з ключових осіб ВО Свобода, обирався від цієї партії у Вишгородську райраду Київської області, до Київської міської ради, а згодом і до Верховної Ради восьмого скликання. Восени 2019 вийшов з Свободи, створивши власну партію);
  2. Святослав Кутняк (директор юридичної компанії Кутняк і партнери);
  3. Прохор Антоненко (інженер з технічного нагляду ТОВ Смарт Систем Груп);
  4. Надія Садовська (завідуюча відділенням денного перебування територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району Києва);
  5. Ольга Рутковська (член партії, київський волонтер і активістка, мистецтвознавець, ініціатор відродження Андріївського узвозу, координатор руху за Музей на Поштовій площі);
  6. Сергій Василюк (фізична особа-підприємець, екозащітнік, волонтер, лідер групи Тінь сонця);
  7. Віталій Опришко (професор Відкритого міжнародного університету розвитку людини Україна);
  8. Георгій Могильний (старший науковий співробітник Інституту металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України);
  9. Тетяна Киричук (громадський діяч, один з координаторів руху протидії незаконній забудові київської Оболоні);
  10. Алла Батюк (директор ТОВ Синтез-км, підприємства з розробки та виробництва пристроїв для лікування переломів кісток та складних ортопедичних захворювань).

Партія «Наш край»:

  1. Сергій Шахов (народний депутат України);
  2. Олександр Мазурчак (голова Центрального виконавчого комітету);
  3. Вікторія Шматок (фізична особа-підприємець);
  4. Іван Шкірта (фізична особа-підприємець);
  5. Олена Севастьяненко (викладач в Київському національному торговельно-економічному університеті);
  6. Валерій Клименко (голова Київської міської організації політичної партії "НАШ КРАЙ");
  7. Валерій Гринчак (пенсіонер);
  8. Тетяна Куц (директор в ТОВ "ОСНОВА ФІЛЬМ ПРОДАКШН");
  9. Микита Григор'єв (фізична особа-підприємець);
  10. Світлана Савчук (головний бухгалтер в ЗАТ "АБС - УКР").

Політична партія «Опозиційна платформа - За життя»:

  1. Олександр Попов (директор ТОВ "Офер УА");
  2. Юлія Сімуніна (начальник юридичного відділу в ТОВ "Центральне БТІ");
  3. Михайло Царевич (радник Генерального директора в ТОВ "Глуск Україна");
  4. Олександр Плужник (пенсіонер);
  5. Олена Букало (ТОВ "Інвестбудгарант", ТОВ "К.А.Н.", директор);
  6. Ігор Кириленко (фізична особа-підприємець);
  7. Юлія Уласик (помічник-консультант народного депутата України);
  8. Марія Марк (провідний спеціаліст ЗАТ "ХК" Київміськбуд);
  9. Сергій Мамоян (Полтавський інститут економіки і права ВМУРоЛ "Україна" Асистент кафедри правознавства);
  10. Володимир Яловий (фізична особа-підприємець).

Партія "Національного егоїзму":

  1. Юрій Клименко (помічник першого заступника голови ради патронатної служби виконавчого апарату в Київській міській раді);
  2. Михайло Єпіфанов (тимчасово не працює);
  3. Тетяна Рибальченко (директор ТОВ А-принт);
  4. Юрій Коцюба (директор ТОВ Діті-Ембіей Юкрейн);
  5. Анна Косс (тимчасово не працює);
  6. Андрій Щербак (фізична особа-підприємець);
  7. Олександр Степаненко, заступник директора ТОВ Міська бізнес група);
  8. Юлія Глушко (начальник виробничого відділу № 3 Київського інституту земельних відносин);
  9. Денис Безлюдько (журналіст і редактор, видавець (медіа-проекти У сухому Залишки та Гденьгі);
  10. Ярослава Карась (заступник директора ТОВ Міська бізнес група).

Читайте також: Вибори мера Києва: повний список кандидатів

Партія Шарія:

  1. Михайло Железняк (засновник Київської академії політичних перспектив);
  2. Валентин Рибін (адвокат);
  3. Сергій Дзюбенко (фізична особа-підприємець);
  4. Валерія Гуменюк (фізична особа-підприємець);
  5. Алла Бондаренко (фізична особа-підприємець);
  6. Микола Афанасьєв (заступник директора ТОВ Елемент АТ);
  7. Дміттро Кучер (журналіст порталу Шарій.нет);
  8. Володимир Поповський (ревізор ТОВ Євро Смарт Пауер);
  9. Євгенія Колесник (тимчасово не працює);
  10. Майя Шупик (тимчасово не працює);

Партія "Перемога Пальчевського":

  1. Андрій Пальчевський (кандидат на посаду міського голови, засновник і президент мережі лабораторій Євролаб);
  2. Анастасія Батищева (менеджер ТОВ Рекламно-інформаційне агентство АММ, керівник міської організації партії Пальчевського);
  3. Владислав Михайленко (депутат Київради 8-го скликання);
  4. Анна Власова (помічник-консультант народного депутата України);
  5. Олександр Пабат (депутат Київради 8-го скликання);
  6. Олена Сушко (вчитель англійської мови в київському Ліцеї міжнародних відносин № 51);
  7. Дмитро Радченко (фізична особа-підприємець);
  8. Олег Маланчук (заступник директора київського перинатального центру);
  9. Олександр Григор'єв (член партії, тимчасово не працює);
  10. Юлія Семик (фахівець громадського союзу Асоціація підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами);

Партія "Правий сектор":

  1. Андрій Тарасенко (голова партії);
  2. Юрій Гуренко (комерційний директор ТОВ Ар Ен Ел);
  3. Діана Виноградова (дизайнер, член партії);
  4. Вдаім Єрмілов (керівник служби безпеки ТОВ Юнітс-Україна);
  5. Альбіна Паренюк (музичний керівник дошкільного навчального закладу № 628 (Київ));
  6. Святослава Федорець (заступник директора Асоціації сексологів і сексотерапевта України);
  7. В'ячеслав Лебідь (директор аудиторської фірми Юнітс Консалтинг Лтд);
  8. Станіслав Мислович (директор ТОВ Безпека ПС);
  9. Оксана Шиян (фізична особа-підприємець);
  10. Максим Бутко (активіст і член партії, тимчасово не працює).

Партія "Пропозиція":

  1. Наталя Юсупова (фізична особа-підприємець, волонтер);
  2. Марина Бурмака (фізична особа-підприємець);
  3. Інна Зеліско (професор Державного університету телекомунікацій);
  4. Олег Науменко (директор фермерського господарства СПК Ягідки);
  5. Ігор Андріянов (начальник Центру надання адміністративних послуг Печерської районної державної адміністрації в Києві);
  6. Денис шалу (фінансовий директор ТОВ Нерон Лтд);
  7. Станіслав Івано (директор ТОВ Мобайл Айті);
  8. Олександр Щербина (директор ТОВ Дача органік);
  9. Олена Кириченко (директор ТОВ Лавант);
  10. Наталя Гордіюк (голова благодійного фонду парі).

Радикальна партія Олега Ляшка:

  1. Михайло Поживанов (кандидат на посаду міського голови. Чотири рази був народним депутатом Верховної Ради України - II, IV, V і VI скликань. Також займав посаду міського голови Маріуполя в 1994-1998 роках і працював в КМДА з 1999 по 2005 роки. У 2007 -2008 роках був головою Держрезерву. з 2008 по 2010 рік - заступником міністра економіки в уряді Юлії Тимошенко);
  2. Євген Місюренко (керівник адвокатського об'єднання України, закон, право);
  3. Яна Павлова (ведуча редакції спортивних програм Національної громадської радіокомпанії України);
  4. Віктор Смалій (адвокат);
  5. Вероніка Яковлєва (колишній глава прес-служби Олега Ляшко, тимчасово не працює);
  6. Олексій Пристай (керівник ТОВ Пристай Міттал Стіл);
  7. Наталя Папка (фізична особа - підприємець);
  8. Володимир Нетребенко (фізична особа - підприємець);
  9. Ірина Ончукова (директор ТОВ Трактат);
  10. Ірина Шпильова (директор ТОВ Ольгопільському АТП);

Партія «Разом сила»:

  1. Надія Данилова (тимчасово не працює);
  2. Олександр Чернявський (фізична особа-підприємець)
  3. Іван Казачук (голова адвокатського об'єднання "Казачук і партнери")
  4. Анастасія Шаповалова (тимчасово не працює);
  5. Ярослав Гінка (фізична особа-підприємець)
  6. Юрій Стрельченко (фізична особа-підприємець)
  7. Марія Вавілкін (провідний фахівець в Шостому апеляційному адміністративному суді)
  8. Світлана Лобанець (фізична особа-підприємець)
  9. Анатолій Крачковський (фізична особа-підприємець)
  10. Олександр Шлапак (фізична особа-підприємець).

Партія "Сила і честь":

  1. Ігор Смешко (голова партії, кандидат на посаду міського голови Києва, колишній кандидат в президенти в 2019 році. Був радником Петра Порошенка, заступником секретаря РНБО, в 2003-2005 обіймав посаду голови СБУ);
  2. Інна Новак (директор ТОВ Гранд Торнтон);
  3. Володимир Тимошенко (професор кафедри правового забезпечення Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського);
  4. Людмила Яценко (провідний науковий співробітник Національного інституту раку МОЗ України);
  5. Юрій Прокоф'єв (військовий пенсіонер, заступник голови партії);
  6. Олександр Буртовий (заступник прокурора в прокуратурі Подільського району Києва.
  7. Олександр Хоренженко (військовий пенсіонер);
  8. Юрій Ніколаєнко (старший партнер адвокатського об'єднання Ніколаєнко і партнери, приватний підприємець);
  9. Наталія Керечанин (заступник керівника відділу юридичного забезпечення секретаріату партії Сила і честь);
  10. Любов Воробйова (професор кафедри філософії і політології Університету державної фіскальної служби України).

Партія "Слуга народу":

  1. Євгенія Кулеба (громадський діяч і дружина міністра закордонних справ України, координатор створення Скверу Небесної сотні, керівник громадської організації Місто-сад);
  2. Михайло Присяжнюк (правозахисник, телеведучий, ведучий соціального проекту Один за всіх);
  3. Олена Говорова (легкоатлетка, призер Олімпійських ігор, телеведуча);
  4. Юрій Федоренко (приватний підприємець, правозахисник, голова громадської організації Твердиня);
  5. Владислав Трубіцин (засновник Благодійного фонду Культурні новації);
  6. Лілія Пашина (адвокат);
  7. Георгій Зантарая (перший чемпіон світу з дзюдо в історії України);
  8. Андрій Вітренко (заступник міністра освіти і науки України);
  9. Вікторія Бурдукова (телевізійна продюсер (Ревізор, Пристрасті по Ревізора), глава Експертної ради Української телевізійної академії);
  10. Зоряна Скалецька (колишня міністр охорони здоров'я, юрист в сфері медичного права).

Партія «УДАР»:

  1. Віталій Кличко (діючий міський голова Києва);
  2. Олександр Шовковський (колишній голкіпер київського Динамо і збірної України по футболу);
  3. Юлія Лимар, журналістка (співзасновник інформагентства і сайту Главком);
  4. Катерина Кириченко (колишня помічниця екс-нардепа Дмитра Андрієвського (був обраний до Ради по округу в Солом'янському районі Києва);
  5. Владислав Андронов (колишній державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України);
  6. Роман Романюк (юрист, колишній народний депутат БПП., екс-член ради по судовій реформі при президенті України);
  7. Дмитро Білоцерківець ( колишній народний депутат від БПП, з 2016 року - радник градоначальника Віталія Кличка з питань благоустрою);
  8. Володимир Бондаренко (один з радників Кличка);
  9. Леся Петровська (сурдоперекладач);
  10. Юлія Хан (керівник Департаменту молоді та спорту в КМДА).

Читайте також: Вибори мера Києва: повний список кандидатів

Детальніше про те, хто, як і для чого бере владу в обласних центрах України 25 жовтня, читайте в передвиборчому проєкті ZN.UA (українською та російською).

По матерiалам: ZN.UA / Підготував/ла : Елизавета Чижик
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК