"Насправді, ті всі недоліки можна дуже швидко усунути, прийнявши просто комплексне рішення разом з Національним агентством щодо запобігання корупції і Держспецзв'язку. На нашу думку, найкращим рішенням було б взяти політичну відповідальність та внести зміни в рішення НАЗК про старт запуску системи, і, як тільки недоліки не будуть усунуті, перезапустити її, для того щоб не було ніяких інсинуацій", – заявила заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова в ефірі "5 каналу" увечері в середу, 17 серпня.
Заступник міністра підкреслила, що чиновникам буде потрыбно переподати декларації, щоб надалі не виникло ніяких сумнівів щодо можливих кримінальних проваджень.
Нагадаємо, 15 серпня розпочав роботу реєстру електронних декларацій, незважаючи на відмову Держспецзв'язку видати необхідний атестат відповідності.
Запуск системи електронного декларування в "тестовому режимі" розкритикували в ЄС і міжнародних організаціях, закликавши український уряд оперативно усунути недоліки адміністративного і технічного характеру.
15 березня Верховна Рада прийняла останній безвізовий закон про електронне декларування доходів і майна посадовців. Законопроект №3755 про особливості надання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в 2016 році з пропозиціями президента України Петра Порошенка підтримали 278 народних депутатів.
Детальніше про електронне декларування читайте в статті Юлії Самаєвої "Загальне декларування: гра з нульовою сумою" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".