Литва виступила за пришвидшення інтеграції України в ЄС

Поділитися
Литва виступила за пришвидшення інтеграції України в ЄС © Василь Артюшенко, ZN.UA
Там переконані, що зараз саме час "говорити про це конкретніше і надати цілком чіткі інструменти".

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що зараз необхідно пришвидшити інтеграцію України в Європейський Союз. Про це повідомляє видання Delfi.

"У нас є чудова нагода продемонструвати цю єдність і більше говорити про те, чому ми раніше приділяли менше уваги, і, насамперед - про дуже чітку перспективу для самої України щодо інтеграції в ЄС", - зазначив він. 

Науседа нагадав про грудневий саміт ЄС, де обговорювали саме євроінтеграцію нашої країни. 

"Однак сьогодні ми хочемо говорити про це чіткіше, конкретно і надати цілком чіткі, зокрема, і фінансово-економічні інструменти, щоб це відбувалося швидше", - додав литовський президент.

У грудні минулого року віцепрем'єр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Україна виконала вже 61% Угоди про асоціацію з ЄС, підписаної у 2014 році.

Також на полях саміту "Східного партнерства" Україна та Словенія, яка очолювала тоді Раду Євросоюзу, підписали декларацію про визнання європейської перспективи нашої країни. Раніше це вже зробили країни Балтії, Польща, Словаччина та Хорватія. 

Чи готові американці та європейці пожертвувати Україною заради покращення відносин із Росією? Наскільки важливо для них підтримати Україну? Чи згодні вони надіслати війська на захист нашої країни у разі нового російського вторгнення? Чи бажають бачити Україну в ЄС та НАТО? Відповіді на ці та інші питання дало велике соціологічне дослідження, проведене в США, Канаді, Великій Британії, Німеччині, Франції, Польщі. Його результати аналізує Тетяна Силіна у статті "Чи готовий Захід захищати Україну від Путіна? Що кажуть у шести провідних країнах".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі