Демченко отримав статус УБД після триденного відрядження на Донбас – депутатка

Поділитися
Демченко отримав статус УБД після триденного відрядження на Донбас – депутатка © МЗС України
Соломія Бобровська посилаючись на відповідь Міністерства у справах ветеранів розповіла, коли відбулося відповідне відрядження Руслана Демченка.

Перший заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Руслан Демченко отримав статус «учасника бойових дій» після триденної поїздки до Луганської та Донецької областей, заявила народна депутатка з фракції «Голос» Соломія Бобровська. Вона опублікувала витяг з офіційної відповіді Міністерства ветеранів на свій запит.

«За зверненням до ще Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та ВПО (тобто заявка подавалась через це міністерство), міжвідомча комісія надала цьому діячу статус Учасника Бойових Дій 13/02/2020 на підставі витягу з наказу Антитерористичного центру при СБУ від 19/10/2014 по залучення для проведення АТО та розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 03/10/2014! Нагадаю, главою тоді був Борис Ложкін», – зазначила депутатка.

За словами Бобровської, вищевказаним розпорядженням голови Адміністрації президента від 3 жовтня 2014 Демченка відрядили до Донецької та Луганської областей. Депутатка зазначила, що те відрядження тривало з 5 жовтня 2014 року до 8 жовтня 2014 року.

«Тобто всього на 3 дні замість обов’язкових бойових 30. Тут важко щось адекватно коментувати. Класична демонстрація чергової тяглості зрадливих традицій у державній владі України», – додала Бобровська.

Витяг з офіційної відповіді Міністерства ветеранів на запит Бобровськоъ
Витяг з офіційної відповіді Міністерства ветеранів на запит Бобровськоъ

Нагадаємо, в Офісі президента України втаємничили інформацію про люстраційну перевірку першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Руслана Демченка. Саме він лобіював так звані «Харківські угоди» у 2010, що передбачали продовження перебування російського флоту в Криму до 2042 року.

Докладніше про те, хто готував «Харківські угоди» і хто бреше, заявляючи сьогодні, що не голосував за них тоді; чи є прямий зв'язок між захопленням Криму Росією і угодами, підписаними у 2010 році; чому в 2008 році Україна не ухвалила закон про виведення ЧФ РФ; які сумнівні кейси може розкрити розслідування і чому гучні справи можуть тихо померти, читайте в статті Тетяни Силіної «Чи не вийде справа про Харківські угоди в пароплавний гудок?».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі