Зокрема, зареєстровані:
1 – від Українського Конгресового Комітету Америки, 1 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 1 – від Швейцарської Конфедерації, 1 – від Французької Республіки, 129 – від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), 13 – від Європейського Парламенту, 3 – від Королівства Норвегія, 32 – від міжнародної організації "Silba – Ініціатива за Діалог і Демократію", 3 – від Словацької Республіки, 76 – від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин США, 38 – від Міжнародного Республіканського Інституту (МРІ), 6 – від Європейської платформи за демократичні вибори, 20 – від Комітету "За відкриту демократію".
Таким чином, 25 березня 2019 року Комісія завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Всього зареєстровано 2 344 офіційних спостерігачів від 19 міжнародних організацій та 17 іноземних держав.
Нагадаємо, президентська кампанія в Україні офіційно стартувала 31 грудня 2018 року. Вибори голови держави призначено на 31 березня. ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти. Шестеро з них заявили, що знімають свої кандидатури на користь інших кандидатів.
Редакція DT.UA склала повний список кандидатів і зібрала коротку інформацію про них. Слідкуйте за перебігом подій у спецпроекті DT.UA Вибори-2019.
Докладніше про маніпуляції на виборах 31 березня та протидію їм читайте в матеріалі Ярини Бусол "Виборчі маніпуляції і як з ними боротися" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".