Більшість фінів підтримують вступ України до ЄС — опитування

Поділитися
Водночас, частина опитаних замислюється про наслідки, зокрема, про можливість зростання внесків до бюджету ЄС у разі приєднання Києва.

Більшість фінів позитивно ставляться до вступу України до ЄС, показали результати  опитування аналітичного центру EVA. Про це повідомляє Yle.

55% респондентів переконані, що в майбутньому Київ добре підійде на роль члена ЄС, а 18% заявили про протилежну думку.

Багато опитаних також замислюються про наслідки вступу України до Союзу. Зокрема, 59% думають, що приєднання Києва значно збільшить внески інших країн до бюджету ЄС. 60% респондентів очікують, що членство України спровокує появу нової мобільної робочої сили на європейських ринках праці, зокрема й у Фінляндії.

Також, як показало опитування, 62% респондентів вважають, що вступ Києва до ЄС, ймовірно, призведе до ізоляції РФ від решти Європи.

В опитуванні EVA, присвяченому цінностям та настроям жителів Фінляндії, взяли участь 2087 респондентів.

25 червня 2024 року розпочалися офіційні переговори про вступ України до ЄС, а 27 червня Київ та Євросоюз підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки. За таких темпів припущення, що наша країна може стати повноправним членом ЄС до кінця 2030 року, вже не здається неймовірним.  Утім, зрозуміло, що попереду тривала й кропітка праця. Детальніше про це розповідала Юлія Самаєва в статті “Україна-ЄС. Шлях від “пісень і танців” до “вугілля і сталі” буде довгим”.

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі