Путін прокоментував відставку Лужкова: У мера не склалися стосунки з президентом

Поділитися
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін у вівторок, 28 вересня, прокоментував відставку мера Москви Юрія Лужкова, який був звільнений рішенням президента Дмитра Медведєва. За словами керівника уряду, це сталося через те, що в столичного градоначальника «не склалися» стосунки з главою Кремля.
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін у вівторок, 28 вересня, прокоментував відставку мера Москви Юрія Лужкова, який був звільнений рішенням президента Дмитра Медведєва. За словами керівника уряду, це сталося через те, що в столичного градоначальника «не склалися» стосунки з главою Кремля.При цьому прем'єр зазначив, що Юрій Лужков багато зробив для розвитку Москви. «Юрій Михайлович Лужков багато зробив для розвитку Москви, і до певної міри він є знаковою постаттю сучасної Росії ... Але очевидно, що відносини в мера Москви з президентом не склалися. Проте, мер є підлеглим президента, а не навпаки, тому потрібно було своєчасно вжити необхідних заходів для нормалізації цієї ситуації», - зазначив Володимир Путін. Прем'єр також висловив упевненість, що Дмитро Медведєв, приймаючи рішення про відставку Лужкова, «діяв у суворій відповідності до закону». При цьому Володимир Путін підкреслив, що поки немає списку кандидатів на посаду наступника мера Москви. «Я впевнений, що в цьому випадку закон буде дотриманий, і порядок, який Дмитро Анатолійович ввів, буде виконаний ... Я думаю, у мене буде можливість висловити свою думку », - сказав прем'єр. Нагадаємо, у вівторок, 28 вересня, президент РФ Дмитро Медведєв відправив у відставку Юрія Лужкова з посади мера Москви. Офіційне формулювання - у зв'язку з «втратою довіри». Тимчасово виконуючим обов'язки мера столиці Росії був було призначено першого віце-мера Москви Володимира Ресіна. У прес-службі президента заявили, що в Юрія Лужкова було два варіанти: або добровільно піти, або бути відстороненим з «жорстким формулюванням». Після відставки з поста столичного градоначальника він залишив провладну партію «Єдина Росія». Варто зазначити, що звільнення передувала масштабна інформаційна кампанія проти Юрія Лужкова на федеральних телеканалах, яка розпочалася 10 вересня. В ефірі були продемонстровані кілька фільмів і сюжетів, що присвячені діяльності і захопленням мера і його дружини. Сам Юрій Лужков неодноразово підкреслював, що, незважаючи на критику ЗМІ, у відставку йти не планує.
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі