Більшість міністерств і відомств відмовляються узгоджувати законопроект Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва України (Держкомпідприємництва) про посилення відповідальності урядовців. Про це повідомляє прес-центр комітету. Більшість міністерств і відомств відмовляються узгоджувати законопроект Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва України (Держкомпідприємництва) про посилення відповідальності урядовців. Про це повідомляє прес-центр комітету.«Міністерства і відомства блокують законопроект Держкомпідприємництва, який посилює відповідальність чиновників. Його вкотре не узгоджують Мін’юст, Мінфін, Мінекономіки і Антимонопольний комітет, які вважають запропоноване в проекті покарання для держслужбовців надмірним. При цьому Головдержслужба, Мінпраці і Рада підприємців при Кабміні зауважень до нього не мають», - мовиться у повідомленні прес-центру.
Розробленим Держкомпідприємництва законопроектом передбачається за перше порушення порядку видачі дозвільного документа стягнення штрафу з чиновника у розмірі 850 грн., а за повторне впродовж року – звільнення з посади за рішенням суду.Проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб державних органів» наразі знаходиться на узгодженні в міністерствах і відомствах. Робота над ним продовжувалася в комітеті близько чотирьох місяців.
Нагадаємо, що раніше очолюваний Михайлом Бродським Держкомпідприємництва пропонував посилити відповідальність аптек за продаж наркотичних засобів, дозволити підприємствам працювати без печаток і ліквідувати техогляд.
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайкаФлудПорушення дійсного законодвства УкраїниОбраза учасників дискусіїРекламаРозпалювання ворожнечіОзнаки троллінгу й провокаціїІнша причинаВідмінаНадіслати скаргуОК