| ||
М.Колбун (зліва) демонструє дію приладу |
Кілька днів тому в Німеччині (Нюрнберг) проходила міжнародна виставка «Altenpflege-2001», на якій демонструвалися сучасні медичні технології і послуги для людей похилого віку та інвалідів. Традиційно в ній брали участь представники розвинених європейських країн, а також США, Канади, Ізраїлю — держав, у яких турбота про літніх людей та інвалідів не просто декларується, а становить окремий напрям медицини і навіть сферу індустрії. Перед входом до виставкового павільйону, що займав величезну площу, на честь країн-учасниць були підняті прапори. Майорів серед них і прапор України — єдиної представниці країн СНД у Нюрнберзі.
Українські медичні технології на цій спеціалізованій виставці представляв Міжнародний науково-медичний центр інформаційно-хвильової терапії «Біополіс», який продемонстрував у дії прилади «ІХТ — Поріг» та «Матриця Колбуна». І, слід зазначити, з величезним успіхом. Розробка українських учених і спеціалістів викликала жваве зацікавлення відвідувачів, а також представників німецьких, англійських, французьких фірм. Що й зрозуміло, адже українська технологія ІХТ, як жодна інша, дає можливість підходити до розв’язання проблем зі здоров’ям людей похилого віку комплексно. Вона, по-перше, нешкідлива, не дає побічних негативних ефектів, по-друге, поліфункціональна, оскільки нормалізує роботу всіх органів і систем організму, по-третє, її можна застосовувати як у лікарняному закладі, так і в домашніх умовах для роботи приватного чи сімейного лікаря.
На сьогодні сотні лікарів України у своїй практиці використовують пристрої «ІХТ-Поріг» та «ІХТ-Колбун». Це прилади, що генерують електромагнітні хвилі, адекватні електромагнітним хвилям здорового людського організму. Кожна патологія викликає порушення електромагнітного гомеостазу організму. При інформаційно-хвильовій терапії відбувається його нормалізація, а отже, відновлюються чи поліпшуються функції органів і систем. ІХТ — єдина на сьогодні медична технологія взаємодії з організмом, тоді як сучасна медицина передбачає «дію» (втручання) на нього. У цьому їх корінна відмінність.
Винахід академіка Української академії наук національного прогресу М. Колбуна одержав 10 патентів в Україні та Росії. Загалом ноу-хау українського вченого запатентовано у 18 країнах світу. Технологія ІХТ нещодавно зареєстрована міністерством охорони здоров’я Росії та отримала дозвіл на використання на території Російської Федерації.
Великий обсяг досліджень, проведених МНМЦ ІХТ «Біополіс» спільно з авторитетними науковими та медичними установами, а також широка лікувальна практика свідчать про перспективність методу.
— ІХТ — це екологічно чиста медична технологія, — розповідає про свій метод М. Колбун, — що відзначається універсальністю щодо лікування, профілактики, реабілітації та рекреації, нешкідливістю і високою ефективністю, дає змогу здійснювати більшість програм у режимі монометоду, скорочує терміни лікування, профілактики та реабілітації в півтора-два рази. Можливості інформаційно-хвильової терапії символічно виражені у формулі: 3Е + Д = ІХТ, тобто ефективність, економічність, екологічність плюс демонстративність методу, який при гострих функціональних розладах організму дає змогу одержати лікувальний ефект уже протягом кількох хвилин. Цього не може жоден з методів хвильової терапії.
Впровадження медико-соціальних програм інформаційно-хвильової терапії, зокрема сімейної профілактичної медицини та медицини для людей похилого віку й інвалідів (такі програми розроблено в МНМЦ ІХТ «Біополіс»), за підрахунками фахівців, дало б змогу зекономити до 50 відсотків коштів, що виділяються на медицину, і підвищити якість медичної допомоги. ІХТ дозволяє організувати допомогу хворим в різноманітних умовах: хоспісах, геріатричних відділеннях, онкологічних центрах, центрах реабілітації інвалідів, під час ліквідації медичних наслідків катастроф, центрах профілактичної медицини для дітей та дорослих. Однак у наших міністерських чиновників, вочевидь, власні економіка і логіка.
Зате західні фахівці зметикували швидко. Вони тут-таки заявили про зацікавленість у співробітництві з українськими вченими. В результаті підписано угоду про співпрацю з відомою німецькою фірмою. Це дозволить протягом найближчих місяців провести сертифікацію приладів «ІХТ-Поріг» та «Матриця Колбуна» у країнах Європи і налагодити спільне виробництво цих приладів у Німеччині.
На фото: зверху — М.Колбун (зліва) демонструє дію приладу; внизу — біля стенда «Біополіса» на виставці весь час було людно.