Президент Зеленський нещодавно дав зрозуміти, що нібито у відкритій конфронтації з олігархом Ринатом Ахметовим, що є власником компанії ДТЕК. Однак при цьому юрфірма Олега Татарова, заступника голови Офісу президента, допомагає олігарху уникнути правосуддя у справі щодо формули «Роттердам+». Про це пишуть«Наші гроші» з посиланням на судовий реєстр.
«Старші партнери та співвласника адвокатського об’єднання «Креденс» Наталія Дригваль та Артем Трекке є захисниками топ-менеджерів компанії ДТЕК у судовому процесі в Вищому антикорупційному суді по справі щодо закриття кримінального провадження по формулі «Роттердам+», - зазначають журналісти видання.
Уточнюється, що Наталія Дригваль представляє гендиректора «ДТЕК Східенерго» Бориса Лісового. Артем Трекке – гендиректора «ДТЕК мережі» Івана Гелюха.
«Дригваль і Трекке стали співзасновниками «Креденс» на початку 2020 року, незадовго до призначення власника юрфірми Олега Татарова заступником голови Офісу президента Андрія Єрмака. Татаров був власником цього об’єднання з 2015 до початку 2020 року. Тоді компанія називалась «Татаров Фаринник Головко» (TFG Partners)», - говориться у матеріалі.
Видання дадає, що партнер Татарова Василь Фаринник залишився власником компанії. Вони знайомі з 2010 року, коли Фаринник у ранзі замміністра МВС очолював Головне слідче управління, а Татаров прийшов до ГСУ слідчим контрольно-методичного управління. За даними «Бабеля», у «Креденс» крім дружини Татарова Тетяни, працюють сини колишньої глави Конституційного суду Наталії Шапталь і судді ОАСК Руслана Арсірія.
Крім того, у лютому 2020 року Олег Татаров персонально супроводжував Рината Ахметова на допит у НАБУ.
Нагадаємо, що засідання апеляції ВАКС відбудеться 1 грудня о 14-00 по пер. Хрестовий, 4.
Раніше олігарх та найбагатша людина України Рінат Ахметов назвав “повною брехнею” слова президента Володимира Зеленського на пресмарафоні про те, що його прізвище фігурує на аудіозаписах, на яких, за словами президента, обговорювали залучення Ахметова до підготовки до державного перевороту в країні.
Як писало DT.UA, триває розгляд справи «Роттердам+» про заподіяння державі збитків від запровадження цієї формули, а також спроби її закрити з боку прокурора, що цю справу веде. Про те, як прокуратура захищає наші з вами інтереси у справі про завдання державі збитків у 40 млрд грн, читайте в матеріалі Сергія Жилича «За яку команду грає прокуратура?».