Завод Порошенка "Ленінська кузня" буде ремонтувати військові кораблі – ЗМІ

13 лютого, 2017, 11:00 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Першим відремонтують флагман Військово-морських сил України фрегат "Гетьман Сагайдачний".

Завод Порошенка "Ленінська кузня" буде ремонтувати військові кораблі – ЗМІ
Флагман "Гетьман Сагайдачний" відремонтують на заводі Порошенка © mil.gov.ua

Київський суднобудівний завод "Ленінська кузня" Петра Порошенка буде ремонтувати кораблі Військово-морських сил України в Чорноморську, повідомляє Думська з посиланням на генеральний договір №49-07-17, який укладено між "Ленінською кузнею" і ПРАТ "Іллічівський судноремонтний завод".

Договір передбачає проведення ремонту кораблів і суден на території останнього за 10% від вартості тендерної робіт. Роботи будуть проводиться персоналом "Кузні".

Першим відремонтують флагман Військово-морських сил України фрегат "Гетьман Сагайдачний", на ремонт якого в цьому році витратять 91 мільйон гривень.

В умовах тендеру вказано, що в ньому можуть брати участь лише підприємства, які мають вихід до моря. Уклавши договір з Чорноморському, "Ленкузня" це умова виконала. Крім київського заводу в конкурсі взяло участь ТОВ "Суднобудівна судноремонтна компанія "Миколаївська верф".

"Ленінська кузня" спеціалізується на виробництві танкерів-хімовозів, сухогрузів, контейнеровозів, морозильних риболовних траулерів, судів спеціального призначення, котельних агрегатів і судноремонті.

Крім того, зараз київський суднобудівний завод "Ленінська кузня" будує бойові катери для ВМСУ (чотири катери "Гюрза-М" і два "Кентавра").

Основним акціонером компанії виступає ПАТ Недиверсифікований корпоративний інвестфонд "Прайм Ессетс Капітал", раніше відомий, як фонд Петра Порошенка.

Читайте також: У Чорному морі починаються навчання ВМС країн НАТО

Нагадаємо, що Міністерство оборони України в 2015 році планувало підготувати проект модернізації флагмана українського флоту - фрегата "Гетьман Сагайдачний". Кошти на здійснення робіт повинні були закласти в державний оборонне замовлення на 2016 рік. Планувалося, що судно повністю реконструюють у 2018 році.

Related video

Про перспективи річкового транспорту України, який займає у вантажоперевезеннях 0,2%, читайте у статті Романа Семенуха "Річковий транспорт України: вийдемо на воду або сядемо на мілину?" в свіжому номері газети "Дзеркало тижня".

За матеріалами: Думская / Підготував/ла : Олена Середа
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК