Ваучери на €2500 малому та середньому бізнесу для євроінтеграції – як отримати 

Поділитися
Ваучери на €2500 малому та середньому бізнесу для євроінтеграції – як отримати  © pixabay.com
Використати гроші можна участь у торговельних місіях, брокерських заходах, міжнародних виставках, промо-акціях

Українські підприємці можуть отримати ваучер на суму до 2500 євро в межах проєкту UkraineReady4EU. Конвертувати вартість ваучера можна лише у промо-діяльність з для входження у європейський ринок. Загальний бюджет проєкту — 3,75 млн євро, повідомляє Мінцифри.

Хто може отримати ваучерну безоплатну підтримку?

“У межах UkraineReady4EU відберуть 1500 українських компаній малого та середнього бізнесу. Вони отримують ваучер, який можна використати для участі в торговельних місіях, брокерських заходах, міжнародних виставках. А також для організації стенда на міжнародних виставках та інших заходах, які сприяють налагодженню партнерства з іноземним бізнесом країн-членів ЄС”, – зазначають в міністерстві. 

Взяти участь у проєкті можуть представники малого та середнього бізнесу. Стати учасниками проєкту можуть українські малі та середні підприємства, а також стартапи, які: 

  • розташовані та провадять свою діяльність на підконтрольній Україні території або релокувалися до країн ЄС, але зареєстровані в Україні;
  • зареєстровані відповідно до українського законодавства;
  • не перебувають у процесі ліквідації або припинення господарської діяльності;
  • відповідають європейському визначенню МСП. 

Коли можна подати заявку?

Учасники матимуть змогу подати заявку на участь у проєкті до 30 червня 2025 року. Наприкінці кожного місяця подані заявки оцінить Відбіркова комісія в складі 6 партнерів Консорціуму UkraineReady4EU. Проєкт UkraineReady4EU реалізується за сприяння міжнародних програм розвитку бізнесу та інтернаціоналізації.

Рада з фінансової стабільності погодила концептуальну записку для створення в Україні повнофункціональної системи страхування воєнних ризиків. Це передбачено Меморандумом про економічну та фінансову політику між Україною та Міжнародним валютним фондом, повідомляє міністерство економіки України. Модель страхування воєнних ризиків передбачає реалізацію двох рівнів страхування бізнесу – обов’язкового та добровільного. Впровадження страхування прогнозується поетапне, як і обговорення щодо конкретної реалізації кожного з кроків.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі