Фото Віктор Голобородько
Віктор Голобородько редактор стрічки новин

В журналістиці з 1996 року на посадах кореспондента, випускового редактора та керівника регіональних телевізійних ЗМІ та газетних видань Кіровоградщини. У 2003 році очолив приватну газету «Городской Курьер/Міський кур’єр». Створив та очолив місцеву ТРК «Радіо «Кур'єр», яка до 2013 року транслювала програми на проводовому каналі мовлення Українського радіо. Працював редактором телерадіокомпанії «Контакт-ЛТД» та газети «Городской курьер/Міський кур’єр». Очолив медіагрупу, куди увійшов також регіональний сайт.

Працював головним редактором філії телерадіокомпанії «Вітер» та «Центральноукраїнського бюро новин». Співпрацював із місцевим підрозділом «Суспільного» та регіональними представниками каналів «1+1», «Україна» та інших провідних телеканалів України. Заснував інформаційне агентство «Новий громадянин», яке наразі отримало статус першого в Кіровоградській області зареєстрованого онлайн-медіа.

Освіта вища – Кіровоградський Національний технічний університет, менеджмент. Спеціалізація статей – економіка, розслідування, пов'язані з використанням бюджетних коштів.
Цікавлюсь також філософією і історією.