Україна запропонувала Мексиці поглиблене військово-технічне співробітництво. Київ готовий поставити Мехіко танки, бронетранспортери та іншу продукцію.
"Ми готові запропонувати Мексиці бронетранспортери БТР-3Е1 і БТР-4, танки "Оплот" і "Булат", високоточну зброю та іншу продукцію, яка відповідає найвищим світовим стандартам", - заявив гендиректор "Укроборонпрому" Сергій Громов під час зустрічі з директором представництва компанії "Pro Mexico" (Мексика) в європейських країнах Ервіном Фелдаусом, повідомила прес-служба відомства.
За словами Громова, українські підприємства концерну виробляють агрегати для авіаційної техніки, яка експлуатується в Мексиці, і готові брати участь в її ремонті та модернізації.
Громов підкреслив три головних акценти військово-технічного співробітництва України з Мексикою.
"По-перше, це наша участь у ремонті та модернізації мексиканської авіаційної техніки виробництва СРСР. По-друге, посилення двосторонньої кооперації у виробництві високоточної зброї. По-третє, залучення підприємств концерну, як виробників вузлів та агрегатів, що для реалізації масштабних експортних контрактів Мексики", - заявив він.
За даними "Укроборонпрому", мексиканська сторона висловила зацікавленість у поглибленні міжнародної кооперації з підприємствами концерну.
Як зазначив Фелдаус, його компанія зацікавлена в розміщенні виробництва окремих вузлів для мексиканської військової техніки на українських підприємствах.
Нагадаємо, раніше директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак в своїй статті для ZN.UA зазначав перспективи України на ринку озброєнь Латинської Америки. Особливо актуальною, на думку експертів, є "літакобудівна атака" на регіон, де експлуатуються близько сотні літаків Антонова і більшість з них потребують продовження льотної придатності. Найперспективнішими ринками, крім Мексики, є Перу, Венесуела і Куба. !zn
Читайте також:
У Мережі з'явилися перші фото новітнього українського БТР
Українські зброярі мають намір поборотися за ринок Латинської Америки
Україна незаслужено потрапила в п'ятірку провідних експортерів зброї, - експерт
Понад 60 країн світу підписали перший в історії договір про торгівлю зброєю