Відповідачами у цій справі виступали ВАТ "ВО "Технопромекспорт", ТОВ "ВО "Технопромекспорт" і ТОВ "Сіменс технології газових турбін".
"Розглянувши заявлене Siemens Aktiengesselschaft у порядку ст. 90 АПК РФ клопотання про прийняття затребуваних забезпечувальних заходів, суд не знаходить правових і документальних підстав для його задоволення. Заяву Siemens Aktiengesselschaft у порядку ст. 90 Арбітражного процесуального кодексу Російської Федерації про вжиття забезпечувальних заходів - залишити у повному обсязі без задоволення", - йдеться у рішенні суду від 18 серпня 2017 року.
Наступне засідання суду призначене на 18 вересня.
Раніше повідомлялося про те, що Рада ЄС поповнила санкційний список по РФ через скандал з турбінами Siemens.
Також повідомлялося про те, що Siemens наполягатиме на кримінальному переслідуванні осіб, причетних до переміщення вироблених компанією турбін в анексований Крим.
Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив про те, що турбіни, які встановлюють для теплоелектростанцій на території Криму, вироблені в РФ.
Німецький концерн Siemens ще в березні повідомив про те, що поставив російському ВАТ "ВО "Технопромекспорт" чотири газові турбіни, майданчиком для яких, згідно з контрактом, повинна стати нова ТЕС на Тамані. Дане обладнання, як писало DT.UA, може бути в обхід санкцій використано Росією для будівництва нової ТЕС в окупованому Криму.
Детальніше про механізм постачання в Крим європейського енергетичного обладнання в обхід санкцій читайте у статті Ігоря Маскалевича "Турбіни для "Кримнаша".