Рахунки за електрику не відповідають споживанню через дрібниці – Yasno пояснили як цього уникнути

Поділитися
Рахунки за електрику не відповідають споживанню через дрібниці – Yasno пояснили як цього уникнути © pixabay.com
Важливо синхронізувати показники із контрольними перевірками контролерів, але є і інші причини

Рахунки, які надають енергетики можуть не відповідати реальним показникам лічильника, навіть, якщо ці дані оперативно передаються постачальникам. Справа тому, що необхідно стежити за синхронізацією показників та переданих даних, щоб уникнути проблем з електропостачанням та загрози відключення.  Якщо на це звертати увагу, рахунки будуть не “космічними”, а відповідати реальним рівням споживанням електричної енергії, повідомляє YASNO, що об'єднує значну кількість постачальників електроенергії побутовим споживачам в Україні.

Чому можуть не співпадати показники і як цього назавжди уникнути?

Спеціалісти компанії пояснили, що така ситуація можлива у двох випадках. Найпоширеніший варіант – це звичайна неузгодженість. “Ви випадково ввели показання менші за попередні або якщо працівники оператора системи розподілу під час контрольного зняття показань лічильника зафіксували дані, які відрізняються від тих, які вносили ви”, – пояснюють у коментарі. 

Також є третій варіант такої несинхронності показників – встановлення у лічильник, у вас встановлена автоматизована система комерційного обліку електричної енергії, яка передає споживання 1-го числа, тому розрахунок проводитиметься за цими даними.

Якщо опції передачі даних налаштувати за рекомендаціями, астрономічних і не відповідних сум за спожиті енергоресурси не буде, запевняють в компанії.

За підрахунками постачальника електроенергії і газу YASNO, газ залишається лідером зі споживання в енергетиці України. Він складає 30% у балансі споживання енергетичних підприємств України. На другому місці – атомна енергія, яку використовують для вироблення 24% енергетичних потреб. Такі дані оприлюднив ВАС За підрахунками експертів бренду, на третьому місці залишається викопне вугілля – 22% енергетичних потреб України. Трохи менше споживається нафти та нафтопродуктів для вироблення тепла та електроенергії – 17%. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі