Перекази мігрантів для країн виявилися важливішими за іноземну допомогу

Поділитися
Перекази мігрантів для країн виявилися важливішими за іноземну допомогу Трудові мігранти переказують на батьківщину понад 500 млрд доларів © todayonline.com
Для деяких країн гроші, які мігранти відправляють на батьківщину, мають дуже важливе значення. Так, у Таджикистані перекази становлять майже половину ВВП.

Гроші, які трудові мігранти відправляють своїм сім'ям і на батьківщину, мають набагато більшу цінність для країн, що розвиваються, ніж іноземна допомога. Такий висновок міститься у новому дослідженні Світового банку.

За оцінками банку, сумарний обсяг грошових переказів мігрантів цьогоріч зросте на 6,3%. Очікується, що мігранти із країн, що розвиваються, цього року відправлять додому перекази на суму 414 мільярдів доларів, а до 2016 року цей показник може перевищити 500 мільярдів.

Таким чином, кошти, отримані від переказів, що майже у чотири рази перевищують обсяг офіційної іноземної допомоги, яка, за оцінками ООН, становить близько 126 мільярдів доларів на рік.

Наразі загальний потік переказів мігрантів до всіх країн світу, включаючи розвинені, становить 549 мільярдів доларів.

Найбільшим одержувачем грошей мігрантів є Індія (71 млрд). Далі йдуть Китай (60 млрд), Філіппіни (26 млрд.), Мексика (22 млрд), Нігерія (21 млрд), Єгипет (20 млрд).

Для деяких країн гроші, які мігранти направляють на батьківщину, мають критично важливе значення. Так, у Таджикистані перекази становлять майже половину ВВП, йдеться у дослідженні Світового банку. Для Киргизстану цей показник становить 31%, для Лесото і Непалу - 25%, для Молдови - 24%.

Бурхливе зростання обсягу грошових переказів спостерігається у всьому світі, окрім Латинської Америки і країн Карибського басейну, які відчули на собі наслідки нещодавньої рецесії у США. !zn

Читайте також:

За високою зарплатою за кордон їдуть 80% українських заробітчан

Сума грошових переказів трудових мігрантів і обсяг інвестицій в економіку України практично зрівнялися

За межами країни працюють 14% українців

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі