Найбільша приватна газовидобувна компанія України 3, має намір розмістити облігації серій "А" - "С" загальною номінальною вартістю 1 млрд грн.
Про це повідомив емітент у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, повідомляє "Реальна економіка" з посиланням на "Інтерфакс-Україна". Згідно з повідомленням, відповідне рішення прийняли акціонери компанії на загальних зборах 25 грудня 2013 року.
Залучені кошти емітент має намір направити на ремонт і обслуговування діючих свердловин (300 млн грн), а також на буріння і облаштування нових (700 млн грн).
Найбільша газовидобувна держкомпанія "Укргазвидобування" занурюється у стагнацію
Цінні папери номіналом 1 тис. грн випущено у бездокументарній формі у кількості серії "А" та "В" - по 300 тис. шт., серія "С" - 400 тис. шт. Термін обігу всіх облігацій - до 17 лютого 2017 року. Андеррайтером випуску виступає "ВТБ Банк" (Київ).
Їхнє розміщення заплановано на фондовій біржі "Перспектива" (Дніпропетровськ) протягом року, починаючи з 21 лютого 2014 року.
Як відомо, на початку грудня 2013 року енергетичний холдинг Ріната Ахметова ДТЕК завершив операцію з придбання контрольного пакету акцій "Нафтогазвидобування". Входження ДТЕК у нафтогазовий бізнес продиктовано необхідністю забезпечити ресурсами власні генеруючі потужності і потреби підприємств групи СКМ, що в цілому становить близько 6 млрд куб. м на рік.
Раніше, у листопаді 2013 року, Антимонопольний комітет України дозволив компанії DTEK Investments BV (Нідерланди) придбати понад 50% у кіпрських Winburg Investments Limited, Alfredo Trading Limited і Wolford Holdings Limited, яким належить 53,4% акцій ПРАТ "Нафтогазвидобування".
"Нафтогазвидобування" у січні-жовтні 2013 року знизила видобуток нафти з газоконденсатом на 37,8% порівняно з аналогічним періодом 2012 року - до 15,853 тис. тонн, газу - на 25,8%, до 413,418 млн куб. м.
ДТЕК створено у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Холдингу делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії. !zn