Нацбанк достроково висунув нову кандидатуру на посаду представника України в МВФ

Поділитися
Нацбанк достроково висунув нову кандидатуру на посаду представника України в МВФ У НБУ підтвердили, що хочуть достроково змінити українського представника в МВФ © Нацбанк України / Flickr
Як і писало DT.UA керівництво НБУ має намір достроково змінити українського представника у Фонді.

У Національному банку України достроково запропонували кандидатуру на посаду представника України в Міжнародному валютному фонді (МВФ), у зв'язку з тим, що діючий представник української сторони – Олександр Петрик, досяг пенсійного віку.

Як повідомляє УНІАН, посилаючись на інформацію прес-служби відомства, плановий перегляд питання про подальше перебування Петрика на посаді повинен відбутися в наступному році.

"Ми запропонували свого кандидата згідно з процедурами, затвердженим МВФ. Олександр Петрик досяг пенсійного віку. У наступному році - плановий перегляд 4-річного перебування на посаді. Так що ми ініціювали раніше терміну, оскільки в цьому обмежень немає", - зазначили в Нацбанку.

У відомстві, при цьому, не стали уточнювати, яку саме кандидатуру висунули на цю посаду, а також не підтвердили інформацію про те, що представником України в МВФ може стати екс-заступник голови НБУ Владислав Рашкован.

Раніше DT.UA повідомляло, що Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва подала на посаду представника України в МВФ кандидатуру свого колишнього заступника Владислава Рашкована, незважаючи на те, що стандартний 4-річний термін повноважень чинного представника України у Фонді Олександра Петрика ще не закінчено.

"за даними джерел DT.UA у НБУ, його голова В.Гонтарева раптово - до закінчення стандартного чотирирічного терміну повноважень нинішнього представника від України в раді директорів МВФ - подала на цю посаду кандидатуру В.Рашкована, незважаючи на явний дефіцит макроекономічного бек-граунду", – пише автор DT.UA Юрій Сколотяний.

За його словами, для придбання необхідної компетенції і освоєння процедур МВФ Рашковану може знадобитися більше півроку, у той час як переговори про виділення нового траншу МВФ ведуться вже зараз.

Раніше Гонтарєва заявила, що Україна в цьому році може не дочекатися четвертого траншу від МВФ.

Детальніше про переговори представників МВФ з українськими чиновниками, що стартували 3 листопада, читайте у статті Юрія Сколотяного "Київ і МВФ: місія (не)умовлена?" у свіжому випуску тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі