Міністри фінансів G7 зустрілися з представниками Бразилії, Африканського Союзу, Республіки Корея та Саудівської Аравії

Поділитися
Міністри фінансів G7 зустрілися з представниками Бразилії, Африканського Союзу, Республіки Корея та Саудівської Аравії © freepik/freepik
На зустрічі в Італії йшлося про зацікавленість у співпраці з міжнародними організаціями.

Міністри фінансів G7 та керівники центральних банків провели інформаційну сесію з Бразилією, Мавританією (представляє Африканський Союз), Республікою Корея та Саудівською Аравією у Стрезі (Італія). Про це йдеться у фінальному комюніке за підсумками обговорення, повідомляє сайт міністерства фінансів США. Україну представляв міністр фінансів Сергій Марченко.

У зустрічі також взяли участь керівники Міжнародного валютного фонду (МВФ), Групи Світового банку (WBG), Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і Ради фінансової стабільності (FSB).

«Під час цієї сесії ми обмінялися думками щодо глобальних наслідків штучного інтелекту, поточних ініціатив щодо розвитку та транскордонних платежів і домовилися продовжувати тісну співпрацю на відповідних багатосторонніх форумах, таких як G20», - сказано у комюніке за підсумками зустрічі.

Учасники зустрічі вказали на той факт, що міжнародне співтовариство стикається з численними викликами, які вимагають узгодженої відповіді. Тому задля сприяння сталому розвитку всі учасники підтвердили відданість багатосторонній співпраці. Зокрема, йшлося про цінні внески:

  • керівників Африканського банку розвитку (AfDB);
  • GAVI Alliance (Глобальний альянс з вакцин та імунізації);
  • Секретаріату Комітету з питань платежів і ринкової інфраструктури (CPMI);
  • Групи розробки фінансових заходів (FATF).

Раніше ми писали про те, що очільник МЗС Китаю Ван Ї і головний радник президента Бразилії Селсо Аморім погодили під час зустрічі у Пекіні 23 травня план припинення війни Росії проти України. Замість оригінального, представленого у лютому 2023 року, цей план містить не 12, а шість пунктів, втім, за дуже багатьма з них він нагадує переформульований китайський та не враховує багато аспектів, які обговорювалися міжнародною спільнотою.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі