Майже весь гральний бізнес знаходиться в тіні, тому немає надходжень до держбюджету

07 жовтня, 2021, 15:27 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Фіскальні органи зміряв з поразкою.

Майже весь гральний бізнес знаходиться в тіні, тому немає надходжень до держбюджету
© klichko.org

У держбюджеті на 2022 рік передбачено незначна сума надходжень від податків з грального бізнесу. Якщо в держбюджеті 2021 року було заплановано 7,5 млрд грн, то на наступний рік - 763 млн грн. Мабуть, податкові органи змирилися з тим, що не можуть легалізувати гральний бізнес. Про це в своїй статті пише Сергій Следзь, редактор економіки ZN.UA - "Годинки тікає: як обіцяні 7,5 млрд грн щорічних доходів держбюджету від« ігоркі »перетворилися на жалюгідні 763 млн".

«Зате бюджетні плани на 2022 рік уже не настільки грандіозні, це м'яко кажучи. Ви, читачу, будете здивовані, але замість обіцяних 7,5 млрд грн загального щорічного доходу в головну бюджетний розпис держави закладено доходів від грального бізнесу на наступний рік всього... 763 млн грн, тобто в 10 разів менше », - пише автор.

Легальні оператори відчувають себе на ринку «білими воронами».

«І справа не в реальності показника 7,5 млрд грн. Дана оцінка можливих надходжень до бюджету від азартного ринку цілком нормальна. А ось сама організація ринку кульгає, причому відразу на обидві ноги. Та так, що навіть ті, хто придбав ліцензії, напевно відчувають себе вкрай незатишно в оточенні великої кількості «сірих» і навіть «чорних» операторів грального ринку. Адже не секрет, що зараз ринок виглядає приблизно так », - наголошується автор.

Читайте також: Члена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей викрито на отриманні 90 тисяч доларов США

З іншими статтями Сергія Следзь можна ознайомитись на сайті ZN.UA.

Підготував/ла : Олена Середа
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК