При відкритті торгів індекс Шанхайської фондової біржі впав на 6,4%, і досяг позначки 3,004.13 пунктів. Дане падіння стало другим поспіль: у понеділок, 24 серпня індекс втратив близько 9%, що викликало панічні настрої по всьому світу.
При цьому центральний банк Китаю у вівторок вранці, 25 серпня ввів на міжбанківський ринок 150 млрд юанів (близько 23,4 млрд дол). Як і минулого тижня, дані фінансові вливання принесли мало користі.
Індекс Шеньчженьської фондовій біржі, де торгуються акції державних компаній і технологічних гігантів, впав на 7%. У порівнянні з червневими показниками індекси впали більш ніж на 40%, але порівняно з показниками 2014 року зростання як і раніше зберігається на рівні 35% і 43% відповідно.
Як раніше писало агентство Bloomberg, 400 найбагатших людей світу втратили в загальній сумі 182 млрд дол в результаті обвалу на біржах через негативну інформацію про ослаблення виробничої активності в Китаї.
21 серпня на світових фондових ринках відбулася масова розпродаж акцій з-за уповільнення темпів зростання економіки Китаю, зростаючої політичної нестабільності в Греції, і невпевненість з приводу планів США щодо підвищення міжнародних процентних ставок.
Китай забарився економічне зростання вперше за останні шість років: у першому кварталі 2015 року зростання ВВП Піднебесної склав 7,0%, в той час як за аналогічний період 2014 року даний показник становив 7,3%. За словами експертів, якщо детально проаналізувати всі економічні фактори, то зростання ВВП Китаю в першому кварталі поточного року може навіть скласти менше 7%.