Фінляндія схвалила будівництво "Північного потоку-2"

Поділитися
Фінляндія схвалила будівництво © gazeta.ru
Довжина ділянки у виключній економічній зоні Фінляндії близько 374 км.

Уряд Фінляндії дав умовну згоду на проект будівництва ділянки газопроводу "Північний потік-2" який проходить у виключній економічній зоні Фінляндії. Протяжність ділянки – близько 374 км, уточнює портал фінського уряду.

Умовна згода означає, що сторона, відповідальна за реалізацію проекту, повинна дотримуватися загального принципу обережності і мінімізації збитків. Крім того, проект повинен бути виконаний таким чином, щоб на більш пізньому етапі можна було реалізувати потенційні інфраструктурні проекти у виключній економічній зоні Фінляндії.

Тепер російському "Газпрому" необхідно отримати дозвіл на будівництво від Регіонального державного адміністративного агентства Фінляндії.

Наприкінці березня компанія Nord Stream 2 AG отримала дозвіл на прокладання ділянки "Північного потоку-2" у німецькій економічній зоні.

Раніше, 21 березня, євродепутати підтримали законопроект Єврокомісії, який поширює правила внутрішнього газового ринку ЄС на газопроводи, що розташовані не на континенті, в тому числі - на "Північний потік-2". Законопроект може заблокувати реалізацію проекту "Газпрому".

Нагадаємо, що "Газпром" заявив про намір почати будівництво "Північного потоку-2" навесні 2018 року.

Детальніше про ризики "Північного потоку-2" читайте у статті Олени Павленко "Третій непрохідний" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі